Семимильними кроками розвивається сучасний світ і те, що ще зовсім недавно було в дивину для нас ставати буденністю. Одним з таких чудових винаходів є дезодорант, який позбавив мільйони чутливих носів від образливого і неприємного запаху поту в сучасному світі. Дезодорант застосовують все: і чоловіки і жінки, він став невід'ємною і універсальною частиною повсякденного туалету.
Ймовірно люди люблять історію згадають про неоднозначну прохання, сказаної Наполеоном своєї чарівної Жозефіні, в якій він її просив до його приїзду не митися. Швидше за все, великий француз розумівся на сексуальні втіхи і любові. Справа в тому, що ми від природи наділені особистим природним запахом, який його від всіх інших відрізняє.
Запах поту дратує, але одночасно, ледь вловимий аромат людського здорового тіла, який ми навряд чи можемо розрізнити, до нас приваблює чоловіків. Ми стаємо на підсвідомому рівні для них більш бажаними і привабливими. Те, що ми відчуваємо, є наслідком діяльності роботи потових залоз, які обумовлюють індивідуальний специфічний запах тіла. Цей запах у здорової людини не зайве сильний і приємний, але після декількох невдалих спроб харчування, довгого прийому ліків або ж в результаті захворювання він не в кращу сторону може змінюватися.
Словом «дезодорант», яке позначає видалення запахів, називають хімічні препарати, які маскують і послаблюють неприємні запахи. Один з перших дезодорантів - це сода, нейтралізує кисле середовище, потрібну для життєдіяльності бактерій. Пізніше стали застосовувати пасту з солями алюмінію, розчин мурашиної кислоти і відвар кори дуба. І тільки лише в самому кінці XIX століття з'явилися перші дезодоранти.
Складовими сучасних дезодоруючих коштів є альдегіди, спирти, похідні вищих жирних кислот, запашні речовини і адсорбенти. Індивідуальні гігієнічні дезодоранти ліквідують не лише запах поту, але також використовуються для освіження ротової порожнини і ніг і внутрішньої обробки взуття для попередження грибкових захворювань.
Все дезодоруючі засоби поділяють на антиперспіранти та дезодоранти.
Дезодоранти. Головне завдання зводиться до того, щоб приглушити неприємний запах. Принцип дії дезодорантів заснований на ліквідації бактерій, що викликають розпад потових виділень. Цьому сприяють такі речовини як: триклозан, спирт і фарнезол, які мають надзвичайно сильні бактерицидні властивості. До таких дезодорантам також відносяться їх парфумовані побратими, які можна віднести скоріше до ароматичних засобів, оскільки їх дезодорирующий потенціал набагато слабкіше, ніж у інших дезодоруючих коштів.
Антеперсперанти. Вони на більш глибокому рівні впливають, перешкоджаючи при цьому самого процесу потовиділення. Хлорид алюмінію, який в них міститься, перекриває просто вивідні протоки залоз, шкірні пори звужуючи. В результаті застосування антеперсперанта не тільки пропадає неприємний запах, а й саме потовиділення зменшується.
Шкода чи користь
На сьогоднішній день медики розподілилися на два табори: противників і прихильників застосування дезодорантів. Перші вважають, що, перекриваючи потові залози, ми порушуємо терморегуляцію в організмі і водно-сольовий баланс. Також думки висловлюються про небезпечному застосуванні цинку і солей алюмінію, які, нібито, можуть порушити рак грудей. Тим не менш, у даний час жодного клінічного випробування не опубліковано, в якому підтверджувалися б такі страшні припущення.
Другі заявляють про те, що в складі дезодорантів є корисні добавки у вигляді аллантоина і алое вера, які надають стабілізуючу і протизапальну дію. Єдине, з чим погоджуються обидва борються табору, так це з тим, що хлорид алюмінію разом зі спиртом може породити сухість шкірне і роздратування у людей, які мають надто чутливою шкірою.
Використовуючи дезодоранти в повсякденному житті, ви не тільки звільнитеся від неприємних наслідків, які пов'язані з запахом поту, але також свого тіла додасте приємний аромат за рахунок застосовуваних в них парфумерних композицій.
Можна розділити дезодоранти на жіночі дезодоранти та чоловічі дезодоранти. Усередині кожної групи є також градація на дезодоранти без запаху і з ароматом. Чоловічі дезодоранти від жіночих відрізняються більш великою концентрацією бактерицидних інгредієнтів, оскільки чоловічий піт більш їдкий, і пітніють чоловіки набагато більше, ніж жінки.
Винятком є жіночі дезодоранти, розроблені для активного руху: в них також додаються інгредієнти у великій концентрації, але все одно набагато меншою, ніж в чоловічі дезодоранти.
Також аромати чоловічих дезодорантів набагато яскравіше і сильніше, ніж в жіночих, в яких переважають ніжні і спокійні нотки. Відомі парфумерні бренди в світі також випускають дезодоранти. До них відносяться: Cacharel, Dsquared2, Versace, Franck Olivier, Jean Paul Gaultier, Kenzo, Moschino, Paco Rabanne, Swiss Army, Angel Schlesser, Armand Basi , Azzaro, Carolina Herrera, Lacoste та багато інших. При цьому, кожен з брендів випускає лінію, як чоловічих дезодорантів, так і жіночих.
Застосування дезодоранту не означає відмову від особистого тілесного сексуального запаху, просто не треба забувати, що для одного приємне, для іншого може бути далеко не таким приємним. Тому не потрібно шокувати друзів і колег своєю природністю, необхідно просто використовувати дезодорант.
Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.
Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.
Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.
Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.
Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.
Знижка 3% за реєстрацію на сайті.
Знижки в залежності від суми замовлення:
5% на замовлення від 5000 грн
7% на замовлення від 7000 грн
Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.