Засоби для засмаги

Показати ще
Відгуки про засоби для засмаги

Засоби для і після засмаги

Сонце дарує приємні емоції, гарну засмагу і відмінне самопочуття, але тривале перебування на сонці без відповідного захисту може завдати шкоди шкірі і волоссю. Під впливом сонячних променів шкіра може стати сухою і втратити еластичність, що призводить до ранньої появи зморшок.

Засоби для засмаги забезпечать максимальний комфорт і чудовий результат від сонячних ванн, а також захистять шкіру від надмірного впливу сонця.

Інтернет магазин засобів для засмаги COSMOHIT пропонує великий вибір засобів для захисту шкіри від сонця і для отримання рівної засмаги: лосьйон, масло або крем для засмаги, гель, крем або лосьйон після засмаги, кошти для автозагара або косметика для солярію.

Сонцезахисні засоби для засмаги існують в різних видах: сонцезахисний крем, емульсія, олія для засмаги, сонцезахисний спрей. Певною перевагою спрею є швидкий спосіб нанесення – шляхом розбризкування на тіло. Головним критерієм вибору сонцезахисного крему або масла є ступінь (SPF) захисту шкіри, яку він забезпечує. Вибір рівня SPF залежить від типу шкіри. Наприклад, шкіра особи вимагає захисту близько 30 одиниць, а для підлітків і дітей слід купити сонцезахисний крем з SPF не менше 30-40 одиниць.

Засоби після засмаги використовують після перебування на сонці. Головною функцією засобів після засмаги є зволоження, заспокоєння і охолодження шкіри. Крім цього крем, лосьйон або гель після засмаги робить засмагу більш стійким. Тим, хто встиг обгоріти на сонці, стане в нагоді спеціальний заспокійливий крем після засмаги.

Існує ще один різновид засобів для засмаги – засоби для солярію. Крем, спрей або лосьйон для солярію допоможуть прискорити процес засмаги. Засоби для солярію діляться на три основні категорії: проявники (призначені для засмаги початковому ступені); активатори (підсилюють загар); закріплювачі (закріплюють засмагу, зволожують і пом'якшують шкіру).

В інтернет магазині коштів для засмаги COSMOHIT ви також можете купити автозагар. Засоби для автозасмаги допомагають шкірі потемніти без участі сонця.

В нашому інтернет магазині ви зможете не тільки купити крем для засмаги, гель після засмаги, лосьйон для солярію або засоби для автозасмаги, почитати відгуки про продукти, а й отримати консультацію у наших менеджерів, які допоможуть зробити остаточний вибір. Ваше замовлення кошти для засмаги будуть доставлені по Україні в найкоротші терміни.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1000 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1000 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua