Divination Simone DeLuxe (Сімоне)

Показати ще
Останні відгуки про Simone

Divination Simone DeLuxe logo Divination Simone DeLuxe - косметика, рекомендована трихологами

Simone DeLuxe (Сімоне) - іспанська лікувально-косметична лінія засобів для догляду за волоссям та шкірою голови без силіконів. Всі засоби для волосся Simone DeLuxe розроблені лабораторією Rofersam Laboratory Cosmetic по суворим стандартам якості EcoCert з натуральних, екологічно чистих і безпечних компонентів.

Косметична лабораторія Rofersam безперервно інвестує в розробку, а також виробництво екологічних продуктів на основі інгредієнтів органічного походження для того, щоб максимально застосувати і зберегти ресурси нашої Планети.
Simone DeLuxe - це лінія засобів, які належать до космецевтики, оскільки вони в собі об'єднують силу лікарських продуктів, але при цьому підносять відчуття комфорту і задоволення, які властиві для високоякісної косметичної продукції.

Косметичні засоби Simone DSD DeLuxe проявляють виражений терапевтичний ефект, інтенсивно впливають на ріст волосся, чудово відновлюють структуру сильно пошкодженого волосся, а також пригнічують симптоми запалення при лупи і себореї. Безпека продукції Divination Simone DeLuxe підтверджена клінічно, а також на підставі колосального досвіду лікарів і споживачів продукції  в перебігу десятиліть у багатьох світових країнах.

Сьогодні дуже важко знайти інші тріхологічні засоби, які поєднували б у собі настільки продуманий комплекс активних компонентів. Лікарі і біотехнологи, які беруть участь в розробці косметичної продукції Simone DeLuxe перебувають на найпередовіших межах розвитку трихології, і як раз тому в безперервно оновлюючомся асортименті продукції незмінно присутні новітні інгредієнти з доведеною активністю.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua