Image Skincare

Показати ще
Останні відгуки про Image Skincare
Image Skincare logo

Image Skincare (Імідж Скинкеа) - це міжнародна компанія, що займається розробкою і впровадженням препаратів для професійного догляду за шкірою. Компанію заснували в 2003 році Джанна і Марк Ронерт. Продукція Image Skincare за короткий час стала відомою в 27 країнах світу, включаючи Німеччину, США, Японію та Швейцарію і до сьогоднішнього дня вона продовжує зміцнювати свої позиції на професійному косметичному ринку за рахунок високоякісної продукції і безперервного розширення асортименту.

Головною метою компанії Image Skincare є надання якісних засобів з високою концентрацією активних компонентів, а також можливості підвищення кваліфікації та навчання фахівців в питаннях корекції різноманітних естетичних проблем шкіри.

Продукція по догляду за шкірою торгової марки Image Skincare - це результат плідної роботи дружної команди досвідчених лікарів і хіміків, які займаються розробкою і клінічними дослідженнями інгредієнтів і засобів під егідою Європейської Асоціації пластичних і естетичних хірургів. Звичайно ж, це надає можливість розробляти нові високоефективні засоби і вдосконалювати вже наявні.

Косметична продукція Image Skincare призначена виключно для професійного використання і призначається для домашнього догляду тільки після консультації з фахівцем.

Основна перевага компанії Image Skincare - вміле і грамотне поєднання складних клінічних розробок з простим підходом до використання косметичних засобів, яке гарантує отримання швидких результатів, що перевищують всі очікування.

Вся продукція торгової марки Image Skincare проводиться в Сполучених Штатах Америки в FDA-сертифікованій лабораторії, яка оснащена новітнім обладнанням, що надає можливість створювати засоби із застосуванням високих технологій.

Філософія Image Skincare полягає в використанні найкращих компонентів для досягнення неповторних результатів. Компанія Image Skincare однією з перших відмовилася від включення парабенів до складу своїх косметичних продуктів ще на початку 2007 року.

Абсолютно всі препарати компанії Image Skincare:

 • Не містять парабенів;
 • Не містять хімічних консервантів;
 • Не містять похідних нафтопродуктів;
 • Не тестуються на тваринах;
 • Не завдають шкоди навколишньому середовищу;

В якості ароматизаторів застосовуються 100% натуральні ефірні олії.

Компанія Image Skincare займається дослідженнями і впровадженням нових препаратів з використанням інноваційних технологій в сфері косметології, завдяки чому стає ще популярнішою і успішнішою з кожним роком.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1000 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1000 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua