Дезодоранти і антиперспіранти

Показати ще
Відгуки про дезодоранти і антиперспіранти

Дезодорант і антиперспірант

На прилавках асортимент різноманітних типів дезодорантів досить значний, і вибрати відповідний нелегко. Але ж вибір дезодоранту важливий, він може і виручити не раз, і поставити в незручне становище.

Чому потіємо?
В принципі, потіти — цілком нормальне явище. Пот захищає тіло від перегріву і виводить зайві вологу і солі. Запаху у нього немає, з'являється він від контакту з бактеріями, вони завжди присутні на шкірі, і через хвороби.

Потовиділення у людей підвищується:

        
  • при впливі температур;
  • від сильних будь-яких емоцій.

До того ж вигляд поту у всіх випадках різний.

При жаркій погоді, фізично активної діяльності, щоб остудити розпалене тіло, починають функціонувати еккрінние залози. Вони розкидані всюди по тілу і виділяють безбарвну злегка солонувату рідина без запаху. Вона змішується з омертвілими залишками шкірного покриву і ліпідами. Це дуже до смаку бактеріям, і вони активно розмножуються. А той неприємний запах вже з'являється від продуктів їх життєдіяльності.

При емоційному сплеску — хвилюючись або відчуваючи стрес — пробуджуються вже апокринні залози, ці реагують безпосередньо на вкидання в кровотік адреналіну. У літніх вони менш активні. Розташовані в волосистих місцях і виділяють багато поту. За кольором злегка мутний, на відміну від першого типу містить у собі жири і білки. Ця живильне середовище призводить до зростання популяції всяких бактерій, в процесі їх діяльності і з'являється цей різкуватий запах. Тут і стане в нагоді дезодорант, який допоможе виправити ситуацію.

Як вибрати дезодорант?

Важливо розуміти: щоб належним чином вибрати дезодорант, враховується рівень пітливості, тип шкіри, беручи до уваги ще й різноманітні ситуації, де будете користуватися. Якщо чутлива шкіра, краще купіть гіпоалергенний. Він без ароматизаторів, спирту (вони викликають роздратування) і містить пом'якшувальні речовини.

В складі часто є бактерицидні добавки, зазвичай спирт, він сушить. Триклозан знищує бактерії дочиста, але з шкідливими ще гинуть і корисні. Фарнезол слабкіше, зате шкіра буде без подразнень і сухості. Мінеральні дезодоранти усувають бактерії без хімікатів за допомогою кристала (алюмо-калієвих).

Які бувають дезодоранти?

Основні відмінності в способі впливу вмісту на шкіру і потові залози. Дезодоранти усувають запах на кілька годин, а антиперспіранти на порядок довше (іноді до 2 днів). При виборі дезодоранту також врахуйте, що перші можна застосовувати всюди, а другі — лише для пахв.

 

        
  1. Дезодорант. По суті, маскує запах поту, але жодним чином не впливає на процеси, пов'язані з потовиділенням. Вирішує проблему запаху ненадовго і частково. Підійде тим, хто не особливо сильно потіє, а піт при цьому з не дуже сильно вираженим різким запахом.
  2.     
  3. Антиперспірант. він впливає вже безпосередньо на процеси, які запускають потовиділення, блокуючи функції апокрінних залоз (якраз вони і є причиною цього неприємного запаху). У вмісті антиперспірантів присутні солі алюмінію, цинку. Вони впливають на шкіру, що призводить до її ущільнення, звужуючи таким способом протоки залоз, — це зменшує потовиділення. Однак такий засіб закупорює пори, не даючи шкірі дихати, що згубно для здоров'я. Експерти радять застосовувати його при підвищеному потовиділенні, до того ж не щодня.
  4.     
  5. Дезодоранти-антиперспіранти. Найбільш популярні, поєднують властивості обох. Але через це властивості не так сильно виражені.
  6.     
  7. Мінеральні дезодоранти. Зроблені на основі природних мінералів, тому нешкідливі для шкіри, загоюють ранки. У них немає спирту, відсутні консерванти і емульгатори, що закупорюють і порушують функції потових залоз. Чи не викличуть роздратування, алергії. Коштують део-кристали дорожче, але вистачає їх надовго. Хоча вони і не зменшують кількість поту, зате усунуть запах, не закупорюють шкіру. Особливо актуально використовувати мінеральні дезодоранти вагітним, хворим на астму, алергікам.

Типи дезодорантів по застосуванню

        
  • Спреї. Зручні, освіжають і швидко сохнуть, підходять при підвищеній пітливості, але неекономічні і сушать.
  •     
  • Стік. Економічний, компактний, не викликає алергії, але в спеку такий тип дезодоранту погано стримує потовиділення.
  •     
  • Кульковий. Простий і зручний, дезодорант зменшує потовиділення, але довго сохне, неприємна плівка може викликати роздратування.
  •     
  • Крем, гель. Гіпоалергенні, не дратують, та ще й пом'якшують, мають досить тривалу дію, але дорожче інших і не так зручні, адже їм потрібен час, щоб вбратися.
  •     
  • Присипки. Гарні для жирної шкіри і при пітливості, але злегка сушать, залишають іноді сліди на одязі.
  •     
  • Део-кристали. Природні мінерали без хімічних добавок, отже, безпечні для здоров'я, потужне протимікробну дію, позбавлять відмінно від неприємного запаху, але при цьому вони не зменшать вологість, стоять теж не дешево.

Як наносити дезодорант?

        
  • Наносять дезодорант (будь-який) на чисту суху шкіру, тонким шаром, чекати 5-7 хв., Поки вбереться, потім надягають одяг.
  •     
  • У кінці дня краще змити.

А ось бренд і аромат вже підбирається на свій смак, але при виборі дезодоранту пам'ятайте: вміст підробок непередбачувано. І дезодорант не врятує від неприємного запаху, особливо в спеку, якщо не будете мити і голити надмірну рослинність. І головне правило: спочатку гігієна, а потім дезодорант.

  • Оригінальна
    продукція

    Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

    Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

  • Безкоштовна
    доставка по
    Україні від 1500 грн

    Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

  • Професійна
    консультація
    менеджера

    Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

    Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

  • Накопичувальна
    дисконтна
    система

    Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

    Знижки в залежності від суми замовлення:
    5% на замовлення від 5000 грн
    7% на замовлення від 7000 грн

    Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua