Гребінці для волосся

Показати ще
Відгуки про гребінці

Гребінець для волосся

Гребінець - це річ, яка існує вже тисячі років. Нею користувалися ще в Стародавньому Римі. Все доглядають за своїм волоссям, їх миють, завивають, фарбують, а також розчісують. Так ось зачісуватися можна різними гребінцями.

Яку ж гребінець купити? Гребінця можна розділити на дві основні категорії: для укладання (щітки, брашинги) і для розчісування (гребені). Гребінці бувають силіконовими, дерев'яними або карбоновими, з дрібними і великими зубчиками, зі штучною і натуральною щетиною.

Силіконові гребені підійдуть для кучерявого, тонких або сухого волосся, які сильно електризуються. Дерев'яні гребені екологічно чисті, вони перешкоджають електризації волосся. Для тонкого волосся слід купити гребінець з частими зубами, а для густих – з рідкісними.

Брашінг – це ціліндрообразная гребінець для укладання волосся. За допомогою брашіга можна зробити будь-яку зачіску - від завивки волосся до їх випрямлення.

Також гребінець не повинна негативно впливати на шкіру голови, зубчики повинні бути м'якими і не гострими, щоб не поранити шкіру. Часто на кінці зубчиків капають спеціальним твердим складом і на ньому з'являється кулька. Ця гребінець ніколи не подряпає шкіру голови. Відстань між зубчиками має бути не дрібним, тоді його буде зручно причісувати густе волосся. Якщо волосся рідке, то і відстань повинна бути трохи менше.

Важливим критерієм у виборі гребінця є матеріал, з якого вона виготовлена. Дуже зручна і екологічна дерев'яна. Але не завжди нею можна розчесати заплутані довге волосся. Потім вона найбільш тендітна, можна зламати зубчик, тому гребінці з пластмаси або зі слонової кістки більш практичні. Але ці гребінці зручніше мити, ніж дерев'яну, але на дерев'яній менше електростатики, ніж на пластмасових гребінець. Пластмасові можуть навіть " стріляти ". Є ще металеві щітки з довгою ручкою. Вони не ламаються, але кінчики у них гострі, тому вони можуть травмувати шкіру голови і пошкодити волосся.

Жінки з довгим волоссям користуються щітками. Вони мають округлу форму, зубчики розташовані не часто, їх зручно мити. Зараз придумали складну форму щітки. З одного боку вбудовано дзеркало, а з іншого кругла акуратна щітка. Її складаєш, як пудреницю і носити в сумці. Щітка буває м'яка і зручна. Нею зачісуватися дуже зручно.

Існують ще й гребені для волосся, які застосовуються з різних причин. Ними прикрашають зачіску, красиві, різноманітні, декоративні. Зубці у гребеня часті і довгі, ними зручно розчісувати заплутані волосся. Їх теж потрібно періодично мити.

Дерев'яні гребінці, а зараз вже роблять і дерев'яні щітки, необхідно періодично мити. На дерев'яних важко відмивати. Жир, який залишається на зубчиках щітки або гребінця. Він залишається там дуже щільно і зняти його дуже важко.

Для чоловіків зручна маленька пластикова гребінець, яка зручно ховається в задній кишені брюк. У будь-який момент її можна вийняти і застосовувати для справи. У жінок зазвичай зроблена зачіска, яка тримається кілька годин.

Волосся завжди повинні бути доглянутими і причесаними, вони надають всьому виглядом красу і гармонійно.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1000 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1000 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua