Особа жінки - справжній полігон для косметологічних експериментів. І чим молодша особа, тим сміливіші: живильні маски, агресивні пілінги, нещадна чистка ... Все це може бути до речі лише для здорової і міцної шкіри. Але що робити, якщо на обличчі явна червоно-фіолетова сітка з просвічують крізь шкіру судин? У цьому випадку шкіра здається такою вразливою, що страшно застосовувати скраби і лосьйони. Який догляд потрібен за особою при купероз? Відповідь очевидна: щадний і оздоровлюючий.
Головне - не брати до уваги купероз всього лише віковим косметичним недоліком. Це серйозне наслідок внутрішнього нездоров'я судин і порушеного кровообігу. А, значить, до судин потрібно ставитися вкрай дбайливо. Особливо при спадкової неминучості. Якщо у кого-то з родичів уже був купероз, то його профілактикою слід займатися з ранньої юності.
Судинна сітка може з'явитися через нестабільне гормонального фону організму (в періоди підліткових змін, вагітності, менопаузи, при прийомі контрацептивів). Цей же недуга знаком усім, хто страждає ендокринними, серцево-судинними захворюваннями, порушеннями в обміні речовин, в роботі печінки або шлунку. Крім хронічного нездоров'я організму на шкірі негативно відбиваються нераціональне харчування (особливо надлишок жирного і гострого в раціоні), нестача кремнію вітамінів Р, К, С, алкоголь, куріння, зайва повнота тіла, пасивний спосіб життя, надмірна засмага або обмороження верхніх шарів шкіри, агресивна косметика.
Виявити причину почервоніння на шкірі допоможе тільки фахівець, так що про самодіагностики краще забути. Лікар, звичайно, підкаже, які медикаментозні засоби найкраще приймати. Але і вони будуть безсилі, якщо зберігати ледачі звички. Наприклад, почати підніматися пішки на верхні поверхи, відмовившись від ліфта. Або ходити пішки на роботу, дозволяючи собі трохи більше перебувати на свіжому повітрі. Чи не заважає зайнятися йогою, плаванням, танцями або фігурним катанням, - будь-яким видом спорту, що дозволяє дихати правильно. При купероз слід відмовляти собі у відвідуванні гарячих лазень і саун.
Будь-яка фізична активність, тепло і жаркий клімат розширюють шкірні судини, а прохолодне повітря або умивання прохолодною водою їх звужують. Якщо вдасться досягти в плавних температурних перепадів для себе, то кращої тренування судин і не придумати. Наприклад, побути якийсь час в магазині з охолоджуючим кондиціонером після перебування на вулиці в теплий літній день або після вмивання теплою водою сполоснути обличчя прохолодною (але не розтирати шкіру кубиками льоду після розпарювання особи). Головне не допускати контрастів типу «гаряче-крижане».
При купероз всі спиртові тоніки, лосьйони - під забороною. Спирт судини розширює ще більше і почервоніння посилюється.
Не можна застосовувати косметику з абразивними частинками, нещадно дряпаючими і без того роздратовану шкіру. Пілінг-плівка також агресивно діє на обличчя. Особа не можна «рвати», шкребти, впливати на шкіру хімічними складами і кислотами, які спалюють верхній шар. Догляд за обличчям рекомендується щадний: очищення - із застосуванням спеціального косметичного молочка без спонжів і щіточок.
Денний крем для куперозной шкіри обов'язково повинен містити ультрафіолетові фільтри, а походи в солярій треба виключити зовсім. Денна косметика повинна мати гіпоалергенні призначення.
З звичного раціону потрібно виключити надлишок смаженого, копченого, борошняного, жирного, гострого. У приготовані страви не додавати порошкові спеції, а віддавати перевагу свіжим кропу, петрушці, зеленому салату. Кава і алкоголь не вітаються, так як роблять судини менш еластичними.
Шкірі, ураженої куперозом, необхідний кремній, яким насичені злакових культур: гречка, овес, ячмінь, пшениця. Кремнію багато в зелені і коріння селери і петрушки, в топінамбурі, кукурудзі, фісташках, а також в бобових культурах - горосі, сочевиці, квасолі.
Додатковий прийом вітамінів Р, К, С допомагає зміцнити судинні стінки і скоротити неестетичну червону сіточку на шкірі. Аскорбінова кислота є в шипшині, суниці, обліписі, у всіх цитрусових плодах, ківі, квашеної білої капусті, брокколі, в чорній смородині, шпинаті, хроні, чермше.
Головна задача при лікуванні і профілактиці купероза - знизити рівень холестерину в організмі і не допускати надлишку ваги.
Існує практика застосування лікарських трав проти судинної сітки на обличчі. Зміцнювати судини допомагає гамамелис, званий в народі Ведьмин горіхом. Відвар гамамелісу застосовують замість тоніка, а за допомогою прохолодних компресів з цього відвару домагаються поліпшення кольору шкіри.
Позитивний результат дає і практика застосування масел з волоського горіха, кунжуту, виноградних кісточок, лавра. На обличчя накладають тканинні серветки, просочені маслом і тримають аплікацію до 20 хвилин. Після процедури надлишок олії з особи знімають, але шкіру не миють, щоб зберегти в ній ввібрані корисні речовини.
Бережна турбота про шкіру обличчя, а головне - регулярність проведення косметичних ритуалів проти куперозу, дозволяють досягти приголомшливих результатів: шкіра обличчя, яку, здавалося б, реанімувати неможливо, раптом починає сяяти здоров'ям і красою.
Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.
Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.
Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.
Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.
Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.
Знижка 3% за реєстрацію на сайті.
Знижки в залежності від суми замовлення:
5% на замовлення від 5000 грн
7% на замовлення від 7000 грн
Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.