Порядок використання косметичних засобів для обличчя

Догляд за шкірою обличчя не такий простий, як може здатися на перший погляд, особливо, якщо ви є новачком у цій справі. Адже так складно розібратися у відмінностях між тонізуючими засобами, сироватками, пілінгами, денними і нічними кремами і багатьма іншими косметичними продуктами, які представлені на б'юті-ринку. А ще й потрібно зрозуміти, як саме використовувати і в якому порядку всю цю різноманітність засобів для краси.

При неправильному застосуванні косметичних продуктів для догляду за шкірою обличчя досить непросто домогтися бажаного результату. З кожною новою баночкою б'юті-засобу ритуал краси перетворюється в заплутану задачку, яку необхідно правильно вирішити. Адже, якщо не дотримуватися правильного порядку нанесення засобів для догляду за шкірою обличчя, то можна не отримати від них ефекту, або ще гірше, можна нашкодити своїй шкірі. Як правильно використовувати уходовую косметику і в якому порядку її наносити ми сьогодні розглянемо детально.

1. Засіб для зняття макіяжу

Представницям прекрасної статі, які користуються декоративною косметикою або сонцезахисними засобами, в першу чергу ввечері необхідно їх змити зі шкіри. Для зняття макіяжу кращим помічником буде спеціальний  засіб для демакіяжу. Звичайного засобу для очищення недостатньо. Воно не зможе впоратися з декоративною косметикою на очах і губах, а інтенсивне тертя тільки зашкодить ніжній шкірі, розтягне її і не допоможе досягти бажаного результату. Тому підбирайте тільки ті косметичні продукти, які спеціально розроблені для усунення декоративної косметики.

Ефективно і швидко без розтягування і тертя видалить декоративну косметику з повік і губ двофазний засіб для демакіяжу. Він складається з олійної і водної основи. Поділ олії і води можна легко побачити, поглянувши на флакон. Олійна частина розчиняє декоративну косметику, а водна очищає шкіру і знімає липкість. Такий косметичний продукт ідеальний для видалення водостійкого макіяжу. Щоб не помилитися підбирайте двофазну рідину для зняття макіяжу з позначкою «для всіх типів шкіри». Рекомендуємо Sensai Silky Purifying Gentle Make-Up Remover For Eye and Lip Step 1 від Kanebo (Японія), Velvety Eye Make-Up Remover від Qiriness (Швейцарія) і Bi-Phase Sensitive Eye Make-up Remover від Declare (Швейцарія).

Крім цього, засоби для очищення очей і губ від декоративної косметики представлені у вигляді гелів, лосьйонів, молочка та міцелярної води, які дбайливо видалять з шкіри легкий мейк-ап.

2. Очищуючий засіб для обличчя

Другим етапом догляду ввечері (після зняття макіяжу) і першим вранці повинно бути очищення шкіри обличчя за допомогою спеціального засобу для очищення, який ефективно і швидко усуне з шкіри залишки макіяжу, забруднення, жирові скупчення.

На косметичному ринку очищуючі засоби представлені у вигляді гелю, пінки, молочка, емульсії. Просто необхідно підібрати під свій тип шкіри і вподобання. Величезною популярністю серед представниць прекрасної статі користуються очищуюча пінка з клітинним комплексом Cellular Wash-Off Cleansing Cream від La Colline (Швейцарія), очищуючий гель АНА 5% для ретельного і коректного очищення шкіри Gel Detergente AHA 5% від Sweet Skin System (Італія), саліциловий гель Clear Cell Salicylic Gel Cleanser від Image Skincare (США).

3. Скраб або пілінг для обличчя

Наступний етап догляду за шкірою обличчя - це ексфоліація за допомогою скрабу, пілінгу або гоммажу. Дану процедуру рекомендується проводити не частіше двох разів на тиждень під час вечірнього догляду.

Скраби і пілінги допомагають відлущити верхній шар шкіри від відмерлих клітин, глибоко очищують її і готують до подальшого догляду. Після використання косметичних засобів для ексфоліаціі відновлюється тон і рельєф шкіри, вона стає сяючою і гладкою.

Між гоммаж, скрабом і пілінгом є істотна різниця. Гоммаж - це відлущуючий засіб без абразивних частинок для дбайливого очищення ніжної і чутливої ​​шкіри. Скраб - косметичний продукт для відлущування ороговілих клітин шкіри за допомогою абразивних частинок. Ідеально підходить для сухої, нормальної і комбінованої шкіри. Пілінг - рвдкоподібний косметичний засіб для ексфоліації шкіри обличчя, часто базується на фруктових кислотах (AHA-кислотах), які досить швидко і ефективно відлущують шкіру, освітлюють пігментні плями, вирівнюють тон і рельєф шкіри, борються із запаленнями.

4. Тонізуючий засіб

Тонізуючий засіб рекомендується використовувати після застосування скрабів і пілінгів або відразу після очищуючого засобу для вмивання, якщо в догляд за шкірою не входить процедура відлущування.

Тонік призначений для остаточного очищення шкіри від залишків засобу для вмивання, забруднень, себума, хімічних елементів проточної води, а також для відновлення pH-баланс шкірного покриву. Тонізуючі косметичні продукти готують шкіру до кращого вбирання сироваток і кремів.

Більшість сучасних тоніків не містять спирту. Вони базуються на зволожуючих, живильних, тонізуючих компонентах, які роблять шкіру чистою, свіжою і доглянутою. Найкращим чином зарекомендували себе тонізуючий очищуючий засіб All In One Toning Cleanser від Ahava (Ізраїль), супер лосьйон для розчинення комедонов Super Lotion від Holy Land (Ізраїль), тонізуючий зволожуючий лосьйон Moisturizing Toner від Caudalie (Франція).

5. Маска для обличчя

Маска - це косметичний засіб для додаткового інтенсивного догляду за шкірою обличчя. Маски рекомендується використовувати кілька разів на тиждень.

Існує безліч видів даного косметичного продукту. Вони бувають живильні, зволожуючі, відновлюючі, очищуючі, відбілюючі, протизапальні, з антивіковим і ліфтинг ефектом. Все що потрібно - це правильно підібрати маску під свій тип шкіри і відповідно проблеми з нею, яку необхідно вирішити.

Після використання маску необхідно змити за допомогою води без засобу для очищення і потім шкіру слід протерти тоніком. Однак існують і незмивні маски - листові (тканинні) маски, які просякнуті вітамінними комплексами і сироватками. Після таких масок обличчя не потрібно протирати тонізуючим засобом.

6. Сироватка

Наступний етап догляду за шкірою обличчя - нанесення сироватки. Сироватка - це високоефективний косметичний продукт з концентрованим складом активних компонентів, які інтенсивно зволожують, живлять, омолоджують, відновлюють шкіру, а також борються з пігментними плямами, висипаннями, запаленнями, нормалізують роботу сальних залоз. Активні компоненти сироватки проникають в більш глибокі шари шкіри, ніж інші косметичні засоби.

Від консистенції і складу сироватки залежить її час і спосіб використання. Більш детально застосування потрібно дивитися в інструкції кожного окремого продукту.

7. Крем для області навколо очей

Креми для очей мають більш легку текстуру, ніж креми для шкіри обличчя, тому даний косметичний засіб необхідно наносити перед кремами. Шкіра навколо очей дуже ніжна і тонка, вона швидше за все піддається процесам старіння. Тому не потрібно нехтувати даними косметичним засобом. Крем для очей рекомендується підбирати відповідно до свого віку і проблем, що виникли.

8. Засоби для точкового використання

Даний етап догляду необхідний тим, кому потрібно прибрати локальні проблеми зі шкірою, такі як висипання, акне і пігментні плями. Засоби для точкового застосування найкраще наносити під час вечірнього ритуалу краси. Але якщо є проблема з акне, то тоді такий косметичний продукт можна використовувати і вранці.

9. Денний або нічний крем

Ніколи не намагайтеся заощадити на кремі, купивши лише один косметичний продукт. Поділ на денні та нічні креми - це не вигадка маркетологів для отримання більшого прибутку. Денний крем має легку текстуру і містить SPF-фільтри (захист від ультрафіолетових променів сонця), а основна їх задача - це зволоження шкіри обличчя незалежно від типу шкіри, оскільки будь-яка шкіра, навіть жирна, потребує зволоження. Нічний крем має більш щільну текстуру і збагачений поживними компонентами, що активізують процеси регенерації шкіри, які відбуваються в нічний час.

Пам'ятайте, що крем необхідно наносити навколо засобу для локального лікування акне, щоб не розмазати його.

Креми для обличчя слід підбирати під свій тип шкіри і виходячи з її потреб. А якщо користуватися косметичними засобами з однієї лінії, то вони тільки доповнять один одного і будуть більш ефективними.

10. Олії для обличчя

Нанесення олії для обличчя - це необов'язковий етап догляду. Однак ті представниці прекрасної статі, які хочуть отримати максимальне зволоження шкіри, можуть спробувати цей продукт. Олії для обличчя збільшують ефективність кремів, роблячи шкіру більш м'якою і шовковистою. Пам'ятайте, що олія для обличчя - це завершальний етап догляду, оскільки вона створює на шкірі захисний бар'єр, через який не проб'ються компоненти інших косметичних засобів.

Дотримуйтеся правильної послідовності використання косметичних засобів для обличчя - і Ваша шкіра буде радувати своїм здоровим, сяючим і шовковистим виглядом.

Дивитися всі статті
ТОП товарів по догляду за обличчям
  • Оригінальна
    продукція

    Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

    Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

  • Безкоштовна
    доставка по
    Україні від 2500 грн

    Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.

  • Професійна
    консультація
    менеджера

    Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

    Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

  • Накопичувальна
    дисконтна
    система

    Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

    Знижки в залежності від суми замовлення:
    5% на замовлення від 5000 грн
    7% на замовлення від 7000 грн

    Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua