Альгінатна маска - косметичний засіб нового покоління!

День у день косметичний ринок безперервно розширюється і поповнюється все новими і новими унікальними засобами для догляду за шкірою обличчя. До деяких з них інтерес згасає вже після першого використання, а ось до інших, навпаки, збільшується з кожним днем, роблячи їх мегапопулярними. Так, слідом за тканинними масками, кушон і містами представниці прекрасної статі дізналися про альгінатні маски, які відразу ж полюбилися красунями і модницями за свої унікальні корисні властивості. Лише один раз спробувавши цей новий б'юті-продукт, вже неможливо відмовитися від нього.

Історія появи альгінату в косметології

Як і багато інші мегапопулярні косметичні засоби, альгінатні маски зобов'язані щасливому випадку. Вони прийшли до нас з морських глибин. У 1981 році англійський біохімік Стенфорд Мур намагався виділити йод з червоних і бурих водоростей. Він настільки сильно захопився процесом, що крім йоду виділив ще один елемент - альгінову кислоту, яку спочатку вважав побічним продуктом своїх досліджень. Однак при більш детальному вивченні властивостей альгінату вчений зрозумів, що знайшов щось надзвичайно цінне.

Довгий час альгінову кислоту скрупульозно вивчали найкращі біохіміки Туманного Альбіону. Вони безперервно тестували її, пробували як в медицині, так і харчових технологіях, і в результаті прийшли до висновку, що вона чудово знімає запалення з ран, усуває біль в шлунку, очищує кишечник, а також є прекрасним натуральним загущувачем при виготовленні продуктів харчування.

Спостерігаючи за успіхами своїх колег вчені-дерматологи також вирішили дослідити користь альгінату в своїй сфері. Після ряду проведених дослідів вони встановили, що альгінова кислота - це ключ до краси і молодості шкіри, який століттями шукають представниці прекрасної статі всієї планети.

Яскраво виражена омолоджуюча дію на шкіру альгінату привернула увагу світових косметичних компаній. Так на основі альгінату стали випускати унікальні засоби нового покоління - альгінатні маски, формули яких містять два основних інгредієнта - альгінат і діатоміт.

Альгінат володіє терпкими властивостями і здатний утримувати воду тривалий час. Крім цього, альгінат містить безліч мікроелементів і мінералів, надзвичайно корисних для шкіри.

Діатоміт - це гірська порода, яка складається з мікрочастинок водоростей, скам'янілих більше 30 млн років тому. Він має унікальні абсорбуючі властивості.

Поєднання альгінату і діатоміту сприяє активізації обмінних процесів, живленню і зволоженню шкіри, збільшення її тургору.

Користь альгінатних масок

Величезна перевага альгінатних масок - це універсальність. Вони ідеально підходять для всіх типів шкіри. Єдине обмеження - алергічна реакція на альгінат.

Альгінатні маски мають безліч унікальних властивостей:

  • живлять і глибоко зволожують шкіру;
  • очищають шкірні покриви від різноманітних забруднень;
  • очищають і звужують пори;
  • мають детокс-ефект;
  • усувають почервоніння і запалення на шкірі;
  • борються з акне;
  • зменшують капіляри і судинні сіточки на поверхні шкіри;
  • нормалізують роботу сальних залоз;
  • усувають надлишок шкірного сала;
  • активізують захисні функції шкіри;
  • нормалізують баланс мінералів на клітинному рівні;
  • розгладжують мімічні зморшки;
  • борються з гіперпігментацією;
  • вирівнюють овал обличчя;
  • надають яскраво виражений ліфтинг-ефект;
  • сприяють усуненню другого підборіддя;
  • прибирають зморшки на шиї і в області декольте;
  • омолоджують шкіру;
  • виводять надлишкову рідину;
  • надають лімфодренажний вплив;
  • усувають набряки під очима.

Після використання альгінатної маски шкіра обличчя омолоджується і підтягується, наповнюючись сяйвом і здоров'ям. Альгінатна маска - це диво косметології!

Види альгінатних масок

Крім базових складових альгінатних масок (альгінату і діатоміту), їх формули доповнюються ще масою корисних компонентів, які і припускають умовний поділ на види:

Базова альгінатна маска - це самий поширений вид цих масок. Такий косметичний засіб представляє собою комплекс з альгінатного порошку і мінеральної води або ж гіпоалергенної сироватки. Базова альгінатна маска чудово зволожує шкіру і має ліфтинг-ефект.

Коллагеновая альгінатна маска - основана на поєднанні альгінату з колагеном. Така маска чудово бореться зі зморшками і основними ознаками старіння шкіри, в результаті чого вона помітно омолоджується. Колаген, який входить до складу маски, підтягує шкіру, покращує її еластичність і пружність.

Альгінатна маска з хітозаном - формула даного косметичного засобу містить альгінат і хітозан - аміноцукор, який отримують з панцира ракоподібних. Альгінатна маска з хітозаном ідеально підійде для сухої шкіри, що лущиться, оскільки глибоко зволожує шкіру. Крім цього дана маска вирівнює контур обличчя, ущільнює шкіру, знижує її чутливість.

Альгінатна маска з аскорбіновою кислотою - чудово розгладжує шкіру, освітлює її, бореться з постакне і пігментацією, наповнює шкіру здоровим сяйвом і омолоджує.

Альгінатна маска з екстрактами рослин і овочів (ромашки, зеленого чаю, алое вера, імбиру і ін.) - вельми ефективно зволожує і живить шкіру, очищує пори і проявляє ефект, властивий певному додатковому компоненту: заспокоює і усуває почервоніння (ромашка), омолоджує (імбир), зволожує (алое) і т.д.

Головне при підборі альгінатної маски враховувати стан своєї шкіри і бажаний ефект.

Правила нанесення альгінатної маски

Кілька років тому процедуру з альгінатною маскою можна було зробити виключно в салоні краси. Але сьогодні кожна представниця прекрасної статі може скористатися цим дивом косметики в домашніх умовах. Для отримання максимально корисного ефекту від використання альгінатної маски необхідно дотримуватися певних правил і послідовністі.

Підготовка

По-перше, слід правильно підготувати шкіру до нанесення альгінатної маски. Для цього необхідно спочатку ретельно очистити шкіру від декоративної косметики за допомогою спеціального засобу для демакіяжу. Потім обов'язково скористатися очищуючим засобом для обличчя. Він допоможе змити з шкіри залишки декоративної косметики, надлишок жиру і забруднення. Далі слід протерти обличчя тоніком, він остаточно очистить шкіру і підготує її до подальшого догляду. Якщо є лущення на шкірі, то можна ще зробити пілінг.

На очищену шкіру під альгінатну маску необхідно нанести сироватку або ампульний концентрат глибокої дії. Під маскою активні компоненти сироватки набагато краще і глибше проникають в шкіру, максимально зволожуючи і омолоджуючи її. Далі слід почекати поки вбереться сироватка і приступати до безпосереднього етапу нанесення маски.

Нанесення альгінатної маски

Деякі косметичні компанії випускають альгінатні маски на основі гелю, які можна відразу після відкриття наносити на шкіру. Однак найчастіше вони представлені у вигляді порошку, оскільки так максимально зберігаються активні компоненти маски аж до моменту її застосування.

Порошкоподібну альгінатну маску необхідно розвести безпосередньо перед використанням в рівних пропорціях з мінеральною водою або активатором - спеціальною рідиною, яка розроблена на основі корисних рослинних екстрактів, що поліпшують властивості порошку. Як тільки готова суміш прийме гелеподібну консистенцію, потрібно взяти шпатель і з його допомогою рівномірно і швидко (протягом 5 хвилин після приготування) нанести маску в напрямку від підборіддя або шиї до чола, щоб вона не встигла загуснути, а то потім її буде неможливо відновити.

Альгінатну маску рекомендується наносити товстим шаром, в іншому випадку вона швидко висохне і викличе неприємне відчуття стягнутості, особливо на сухій і чутливій шкірі.

В салонах краси альгінатні маски наносять на все обличчя, навіть на повіки і губи. У домашніх умовах для цього потрібен помічник. Обов'язково при використанні маски на все обличчя змастіть заздалегідь брови і вії жирним кремом.

Не можна наносити альгінатну маску на очі, якщо до її складу входять ефірні масла або фруктові кислоти, при нарощених віях, при захворюваннях очей і кон'юнктивіті, при клаустрофобії, а також якщо є перманентний макіяж.

Після нанесення альгінатної маски слід прийняти зручне положення лежачи і максимально розслабитися на пів години. У такому положенні забезпечується максимальний ліфтинг-ефект. Будь-який рух і міміка знизять ефективність маски.

Зняття альгінатної маски

По закінченню часу дії альгінатна маска приймає резиноподібну еластичну форму. Застиглу маску потрібно знімати плавними рухами (ні в якому разі не ривками) від підборіддя або шиї до чола. Для більш швидкого зняття маски слід взятися за неї по краях з двох сторін і потягнути вгору. Залишки маски по краях можна видалити за допомогою спонжа, змоченого тоніком або водою. Далі потрібно нанести крем для обличчя.

Використану маску необхідно викидати у відро для сміття. Утилізувати її в унітаз або стік не рекомендується, оскільки так можуть закупоритися труби.

Для отримання максимального і стабільного результату, відновлення і омолодження шкіри бажано пройти курс з 10-12 альгінатних масок по 2-3 на тиждень.

Кращі альгінатні маски

Процедура нанесення альгінатної маски в салоні краси - це дороге задоволення, яке не кожній представниці прекрасної статі доступне. Сьогодні на косметичному ринку представлено безліч якісних альгінатних масок, які можна робити в домашніх умовах.

Величезною популярністю користуються моделюючі альгінатні маски серії Rubber Mask від корейського виробника Dr.Jart +. Дані маски випускаються в готовому вигляді, що повторює форму обличчя. Все що потрібно - це зняти захисну плівку з маски і рівномірно розподілити її по шкірі обличчя.

Альгінатні маски Dr.Jart + Rubber Mask миттєво відновлюють пружність шкіри, зволожують, живлять і заспокоюють її, покращують мікроциркуляцію крові, позбавляють від набряків, покращують овал обличчя, чудово омолоджуючи його.

Також широкий асортимент компанії Dr.Jart + представлений серією альгінатних масок Dermask Shaking Rubber, які перед використання потрібно готувати. Ці інноваційні засоби нового покоління прекрасно відновлюють, зволожують, підтягують і заспокоюють шкіру, очищують її від ороговілих клітин і забруднень, покращують овал обличчя, підсилюють вироблення колагену і стимулюють процеси регенерації.

Не меншою популярністю користуються і моделюючі альгінатні маски від корейського виробника Lindsay, базова формула яких доповнена різноманітними компонентами для вирішення певних проблем шкіри. Альгінатні маски Lindsay забезпечують професійний догляд за шкірою в домашніх умовах. Вони активно борються з явними ознаками старіння шкіри, відновлюють, омолоджують, інтенсивно зволожують, розгладжують і зміцнюють її, насичуючи мікроелементами, мінералами і корисними поживними речовинами. Після використання моделюючих альгінатних масок Lindsay відновлюється пружність і еластичність шкіри, поліпшується її тон і вирівнюється рельєф, вона наповнюється молодістю і здоров'ям.

Ефект від альгінатної маски Ви відчуєте вже після першого використання, а після повного курсу Вас обсиплють компліментами з усіх боків!

Дивитися всі статті
ТОП товарів по догляду за обличчям
  • Оригінальна
    продукція

    Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

    Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

  • Безкоштовна
    доставка по
    Україні від 2500 грн

    Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.

  • Професійна
    консультація
    менеджера

    Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

    Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

  • Накопичувальна
    дисконтна
    система

    Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

    Знижки в залежності від суми замовлення:
    5% на замовлення від 5000 грн
    7% на замовлення від 7000 грн

    Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua