Мода на манікюр стала розвиватися ще в глибоку давнину. Саме слово «манікюр» прийшло до нас з латинської мови «Manus» -рука, «Cure» -догляд. Ще 3000 років тому в стародавньому Китаї та Єгипті знали толк в манікюрі. Різноманітні кольори фарб для нігтів в Стародавньому Єгипті застосовувалися в якості «станового коду». Насичені яскраві тони свідчили про приналежність до царської сім'ї, а також про високий суспільному становищі. Раби фарбувати нігті могли тільки лише в пастельні бліді тони.
Клеопатра свої довгі нігті фарбувала звичайної хною в теракотовий колір.
Довгі нігті в давніх культурах вважалися символом мудрості, і вважалося, що вони з божествами спілкуватися допомагають, тому фарбувати і ростити нігті допускалося не тільки жінкам. Проте, до чоловіків висувалися цілий ряд особливих вимог. Одне з них – це обов'язкова приналежність до знаті. З нігтями на Русі пов'язано безліч забобонів. Наприклад - старожили деяких сіл і до сих пір переконані всерйоз і переконати інших намагаються в тому, що нігті стригти необхідно тільки в четвер.
Далі тривалий час фарбовані довгі нігті значилися поганим тоном. І нігті пофарбовані були відмінністю актрис, занепалих жінок, куртизанок і дам півсвіту. У XVI столітті за нафарбовані нігті звинуватити могли в чаклунстві і на багаття відправити. Тому парижанки їх отстрігалі коротко, до блиску полірували замшевого подушечкою і пластину зміцнювали лимонним соком. Такий спосіб зміцнення нігтів актуальний і досі.
Але все-таки взяло гору бажання прикрасити себе і розфарбування нігтів повернулася.
Перші справжні набори для манікюру з'явилися завдяки прохання Людовика XV запалилися задирок видалити. Придворний лікар для цього створив спеціальний набір для догляду за руками. А потім його племінниця зробила цей манікюрний набір популярним не тільки в придворних колах. У той же час набір для манікюру поповнився і апельсинової паличкою, яку ми використовуємо і до сих пір. З того часу придбати манікюрний набір можна було в кожній крамниці ринкового торговця.
А перший кольоровий лак з'явився в США лише тільки в 1932 році і поклав початок бурхливому розкручування цієї індустрії краси. Так манікюр лише тільки зміцнив свої позиції.
Цікаво і те, що лаки в ті часи продавалися виключно в аптеках. Але лаки того часу недовговічними були і на нігтях трималися всього 1 день. Найбільш затребуваним і популярним серед жінок тривалий час залишався червоний лак. Вважалося, що помада на губах і лак повинні відповідати один одному за кольором. Багато десятків років це навіть була не тенденцією в моді, а скоріше непохитним правилом. На щастя, на сьогоднішній день жінка вибрати може лак і помаду різних відтінків, у виборі керуючись лише своїм настроєм і смаком.
Але не всі жінки були щасливими власницями красивих і довгих нігтів. До яких тільки хитрощів не вдавалися вони - від приклеювання декількох шарів паперу рисової до приклеювання навіть власних обрізних нігтів. І знову-таки медицина прийшла на підмогу красі абсолютно випадково. Стоматолог з Америки хотів позбавити свою дружину звички гризти нігті, він став їй на нігті накладати акрил. Фахівці манікюру це взяли на озброєння, і нині не спричинить бажана довжина нігтів і ідеальна форма перестали проблемою бути. У 90-ті роки ХХ століття любов до акрилу сходить поступово нанівець, передаючи перевагу гелям, яке зберігає гнучкість нігтя і не володіє настільки відлякує запахом.
У 1976 році американець Джефф Пінк запропонував альтернативний варіант звичайного манікюру – це французький манікюр, який просто підкреслював натуральний здоровий колір нігтів. Нейл-арт, кажучи по-іншому - мистецтво прикраси нігтів, поступово перетворилося на цілу індустрію.
На сьогоднішній день на ринку представлена велика кількість якісних манікюрних інструментів і наборів для манікюру, які зроблені з високоякісної нержавіючої сталі і заточені вручну, в красивих і зручних чохлах. Визнаними лідерами у виробництві манікюрних інструментів і манікюрних наборів є компанія Zinger (Німеччина) і торговельна марка ZAUBER-manicure (Німеччина).
А барвистий світ лаків і засобів по догляду за нігтями представляють такі компанії:
1. OPI – компанія, яка є лідером нігтьової індустрії. На ринку матеріалів для нігтів понад 50% становить продукція OPI. Щороку компанія OPI випускає колекції лаків, які на сто відсотків присвячені одній якій-небудь країні. Такі колекції лаків перетворюються в унікальний путівник, в якому будь-який відтінок показати прагне етнічний колорит тієї місцевості, а кожна назва є ключем до розуміння кольору.
2. Peggy Sage – торгова марка, яка займає лідируючі позиції у виробництві засобів по догляду за нігтями і за шкірою рук з 1925 року. Ця компанія весь свій професіоналізм вклала в розвиток індустрії краси. Маючи довгостроковий досвід, торгова марка Peggy Sage продовжує покращувати формули засобів фарбування нігтів, щоб сьогодні стати в цій галузі еталоном. Компанія Peggy Sage свій авторитет завоювала на п'яти континентах, залишаючись своїм головним принципам вірною, в число цих принципів входять креативність, висока якість продукції, оригінальність і надійність.
3. Masters Colors – торговий бренд, продукція якого в собі поєднує містерію кольору, високі технології і ідеальну текстуру. Masters Colors представлена в 2,5 тісячас салонів у Франції і понад 10 тисячах салонах по всьому світу. Masters Colors – це перший б'юті-бренд в салоні, який в косметичному світі підтверджує ексклюзивний статус.
Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.
Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.
Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.
Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.
Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.
Знижка 3% за реєстрацію на сайті.
Знижки в залежності від суми замовлення:
5% на замовлення від 5000 грн
7% на замовлення від 7000 грн
Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.