Всі різноманітність професійного набору кистей для макіяжу строго ділиться на види і підвиди, групи і підгрупи. Давайте ж кожен з них розглянемо, яка пензлик жінки-художниці для чого призначена, розкриємо деякі секрети. Поекспериментувавши з чудо-пензликами і розібравшись з основами, майже кожна дівчина відчує, на наскільки високий рівень її вміння наносити макіяж піднялося. Для цього не потрібні навіть курси макіяжу в Києві в найкращому з салонів краси столиці, необхідно просто лише забути про незручні і маленьких аплікаторів …
В основному кисті для цієї делікатної завдання тонкі. Вони мають ворс різної довжини і у них плоска підстава. така форма кисті дозволяє рівномірно нанести тіні на повіки. Кисть дає можливість розташувати кольорові акценти в потрібних місцях і чудово розтушовує лінії, завдяки чому виходить макіяж з плавними переходами відтінків.
Така кисть має також плоска підстава. Вона пружна, широка, але у неї куполоподібний верх. Ворс довжиною приблизно сантиметр. Таку кисть необхідно мати окремо для темних тонів і окремо для світлих.
Для нанесення рівномірного тону необхідно вибрати колір тіней, на кисть набрати їх і наносити по всій поверхні століття від внутрішнього кута ока. Якщо ж Ви бажаєте поєднувати кілька фонових відтінків, то все покривати повіку не треба – лише тільки його частину.
Якщо ж Ви наносите контрастні тіні або темний тон, то відповідно кисті різного розміру повинні бути. Кисті для фонового макіяжу за формою однакові, а відрізняються вони лише габаритами: 10-12 мм для світлих тонів, 8-10 мм для контрастних відтінків і 5-6 мм для темного тону.
На замітку: для створення ефекту «відкритого погляду» необхідно застосовувати темні тіні, які наносити треба пензлем для темних тонів або контрастних тіней в формі дзеркальної букви С по зовнішнього кута ока. Після цього їх необхідно розтушувати ретельно. Щоб ефект був акуратним і природним, потрібно використовувати кисть тільки хорошої якості. Інакше Ви ризикуєте отримати брудний, розмитий і неакуратний макіяж.
Чого тут складного, здавалося б – розтушувати олівець або тіні, та й будь-яка кисть згодиться. Але немає, достатньо лише тільки спробувати, і стає відразу зрозуміло, що кисті, які не призначені для цього, або стирають відразу весь нанесений макіяж, або ніякого результату не дають. Кисть для розтушовування біля основи плоска, а у неї ворс зрізаний по косій, волоски щільні і густі. Звичайно ж, ця кисть повинна бути зроблена тільки з натурального ворсу.
Але правильної кисті мало, необхідно вміти ще її використовувати. При розтушовуванні руху повинні бути або зверху вниз, або з боку в бік по лінії, яку провели Ви олівцем або тінями, до повної розтушовування.
Категорично заборонено кисть для розтушовування занурювати в тіні, вона рівномірно їх не може нанести, зате розбити тіні може, якщо не за призначенням її використовувати.
Така кисть надзвичайно тонка, у неї скошений ворс, гострий кінець. Підведенням або тінями за допомогою цієї кисті проводиться біля основи століття тонка лінія, а також її використовують для коригування кольору і форми брів. Занурювати кисть в підводку або тіні необхідно тільки самої верхньою частиною, дуже тонко проводити лінію, практично на кордоні, де вії ростуть. Довгий кінець цієї кисті розташовується біля внутрішнього кута ока.
Якщо Ви застосовуєте пензель для брів, то дозволеного кисть з щетини, для повік – тільки натуральний ворс. Якщо ж дві кисті собі дозволити Ви не можете, то, як і раніше, переважно натуральна кисть, але досить щільна. Її при коригуванні брів поєднувати можна з гребінцем або олівцем.
Аплікатор – це не зовсім кисть, але його також застосовують для нанесення тіней. Аплікатор має зовнішній вигляд куполоподібної змінною насадки. А матеріал, з якого виготовляється вона – це найчастіше поролон. Аплікатор відмінно підходить для кольорових акцентів. Використовувати його можна для вологого і сухого нанесення. Якщо Ви бажаєте досить соковитий, рівномірний колір, то рекомендуємо застосовувати вологе нанесення.
Необхідно аплікатор вмочити в тіні для повік, поставити в бажаному місці колірний акцент. Потім злегка розтушувати тіні вільної від тіней стороною. При цьому аплікатор повинен бути сухим. Але у вас не вийде рівномірного макіяжу без спеціальної кисті для розтушовування.
Крім поролонових нетривких аплікаторів, які мають в своїх наборах майже всі тіні, існують латексні і фетрові аплікатори.
Цю кисть зустріти можна майже у всіх фірмових тушах. Вона має вигляд спіральної щітки з короткою щетиною. Вії зазвичай фарбують від підстави до кінців.
Такі кисті мають плоску підставу, у них маленький і середній розмір. На кисть необхідно взяти трошки тонального кошти і на шкіру наносити акуратно і швидко, не розмазуючи засіб. Потім бічною поверхнею кисті вбивати в шкіру, розподіляючи тон по всій широкій невеликими мазками.
На замітку: мало хто з професійних стилістів-візажистів використовує часто кисті для нанесення тональних засобів. Перевага фахівці віддають спонж і губок, а іноді використовують навіть пальці. Але при проблемній шкірі, слід уникати контакту з пальцями.
Пудру необхідно наносити найбільшою пензлем. Така кисть має щільну структуру, кругле підставу, довжину ворсу до 3 см і рівні краї. Матеріал обов'язково натуральний, ворс щільний і пружний.
Якщо Ви використовуєте кисть, то краще використовувати і розсипчасту пудру. Кисть занурюємо в пудру, потім струшуємо за допомогою легких ударів нею про край пудрениці. Наносимо пудру, вбиваючи як би її в шкіру, а не растушевивая. Таким чином Ви пудру завдасте більш рівномірним шаром. Але прийом такої можна використовувати лише тільки при пружною і великої кисті чудової якості.
Вони виглядають так само як і кисті для пудри, тільки лише собою представляють інструмент меншого діаметру. Форма трошки нагадує купол. Кисть для рум'ян меншого розміру і більш пружна, а кисть для їх розтушовування повинна бути м'якше і більше.
Занурюємо кисть в рум'яна і на обличчя наносимо довгими мазками. Необхідно розтушовувати рум'яна за таким же принципом як Ви розтушовувала тіні для повік. Чистий кисть для розтушовування – це запорука природного рум'янцю на обличчі. Звичайно ж, і така кисть теж повинна бути з натурального матеріалу.
Розмір цієї кисті невеликий, ворс гладкий, підстава плоске, кінчик загострений. У таких кистей обов'язковий ковпачок. Використовувати цю пензлик можна як для нанесення блиску або помади, так і для підведення контуру. А чому ж кисть краще нанесення губної помади прямо з тюбика? А тому що нерівності і дрібні тріщинки губ кисть краще замаскує. Крім цього використання кистей дає можливість на косметичних засобах істотно заощадити.
Для кисті такого виду кращий натуральний ворс, оскільки штучний псує губні помади, залишає зайві сліди і Вам не вдасться просто нанести рівним шаром помаду. На кисть помади набирати необхідно зовсім трошки, розподіляючи по всій поверхні губ маленькими мазками.
Друге і спеціальну назву такий тип кистей отримав в результаті зовнішнього свого виду – віялом ворс розташований, підстава тонке. Саме тому цю кисть часто називають віяловій. Матеріал кисті може бути будь-який, але сама кисть повинна бути м'якою. Просто якщо жорсткість кисті буде перевищувати допустиму, то Ви просто пошкодите свій макіяж.
Кисть використовується таким чином: з особи акуратними легкими рухами з шкіри змахують надлишки тіней, рум'ян, пудри, що дозволяє весь макіяж вирівняти.
Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.
Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.
Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.
Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.
Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.
Знижка 3% за реєстрацію на сайті.
Знижки в залежності від суми замовлення:
5% на замовлення від 5000 грн
7% на замовлення від 7000 грн
Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.