Гіалуронова кислота і її використання в косметиці


Експерти в області естетичної медицини вже багато років шукають ідеальне речовина для корекції зморшок і інших дефектів шкіри, які виникають в результаті старіння.

Для фахівців, що займаються вирішенням питань старіння шкіри, особливо цікавим стала поява гіалуронової кислоти в складі косметичних коштів.

Гіалуронова кислота - це природна складова шкіри людини. Вона в клітці підтримує водний баланс, і в молодої, здорової шкірі, в основному, не виникають проблеми з її виробленням. Але з роками гіалуронової кислоти в шкірі виробляється значно менше, а руйнується – набагато більше, тому її досить часто використовують в косметології.

Серед косметичних компонентів гіалуронова кислота числиться «найприємнішою». Гіалуронова кислота чудово сумісна зі шкірою і не викликає ніколи аллегрической реакцій і роздратування.

Дія гіалуронової кислоти на шкіру

Гіалуронова кислота, яка входить до складу косметики, на поверхні шкіри формує тонку безперервну плівку, що зберігає природну зволоженість шкіри , при цьому не порушуючи з навколишнім середовищем газообмін. Плівка з гіалуронової кислоти сприяє швидкому загоєнню шкіри без формування рубців. Така властивість особливо цінно в тих засобах, які призначені для догляду за шкірою після прийняття сонячних ванн, після гоління і для лікування вугрового висипу.

Також плівка, яка утворюється на поверхні шкіри гіалуроновою кислотою, сприяє більш тривалому впливу біологічно активних компонентів, які входять до складу косметики. Це істотно збільшує їх ефективність. Також гіалуронова кислота при високій вологості може з повітря всмоктувати вологу, сприяє підвищенню вмісту в роговому шарі вільної води і допомагає знизити з поверхні шкіри випаровування води.

Отримання гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота, як косметична сировина, зацікавила виробників і розробників косметичної продукції після її виявлення Meyer і Palmer в 1934 році в склоподібному тілі Коров'єва очі. На сьогоднішній день гіалуронову кислоту найчастіше отримують з півнячих гребенів, але в деяких випадках застосовується пуповина людини, а також склоподібне тіло очей рогатої худоби. Гіалуронову кислоту за останнім часом все частіше стали отримувати біотехнологічним шляхом з рослин із застосуванням бактеріальних культур. Біотехнологічна технологія дає можливість купувати значні кількості гіалуронової кислоти зі стандартизованими реологическими якостями і встановленим молекулярною вагою. Тому така технологія економічно більш вигідна.

Гіалуронова кислота в косметичних засобах

На сьогоднішній день гіалуронову кислоту і її солі додають до складу бальзамів для губ, губної помади, зволожуючих кремів, гелів для повік, антицелюлітних кремів, протизапальних лосьйонів, лосьйонів після засмаги, сонцезахисних і ранозаживляющих коштів.

Після використання косметики з гіалуроновою кислотою шкіра стає більш м'якою, ніжною і гладенькою, але в її інтенсивному використанні є свої мінуси. Тому краще застосовувати косметичні засоби для щоденного використання з низьким вмістом гіалуронової кислоти, а радикальні процедури, наприклад, курс догляду за шкірою з ампулами і масками, що містять високу концентрацію гіалуронової кислоти, повторювати через встановлені, досить великі проміжки часу.

Дивитися всі статті
 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!