Визначаємо характер по нігтику


Оцінюючи у своїх знайомих якість манікюру, зверніть, між справою, увагу на форму їх нігтів. Вельми корисне спостереження, оскільки можна за формою нігтьового суглоба визначати характер людини, його можливості, здібності, навіть таланти.

Вважається, що добре доглянуті руки, разом з ідеальною зачіскою і якісним взуттям, жінку роблять жінкою, і є обов'язковим атрибутом – це візитна картка успішності і краси. Навіть багато хто вважає, що в офісі краще з'явитися без макіяжу, ніж без хорошого манікюру, зробленого якісним манікюрним інструментом і нафарбованого витонченим лаком. Так постійно виходить, що доглянуті, красиві жіночі руки завжди знаходяться в центрі уваги, і навіть в більше, ніж інші частини тіла. Розмовляєте ви з колегами по роботі або начальством, підписуєте ділові папери, тримайте витончено келих або сигарету – у всіх цих епізодах погляд Ваших візаві мимоволі періодично притягнутий до Ваших ручок. А якщо пригадати, що існує ще й багатовікова наука, яка вивчає руки – хіромантія – то виходить, що, зосереджуючи увагу на їх пещені, ми можемо отримати мимохідь і трохи більше інформації про їх володаря. Чому б не пізнати, ця інформація не завадить ніколи.

Форма нігтів і характер людини

Якщо у людини Лопатоподібний форма нігтів, то це говорить про те, що у їх власника логіка і розум явно домінують над емоціями. Ця людина є природженим матеріалістом, який віддає перевагу практичним знанням про життя, ніж всяким інтуїтивним припущенням. Їх головне джерело інформації – це особистий досвід, нехай навіть негативний. З такою людиною говорити на мові почуттів – даремне заняття. Якщо хочете таку людину переконати в чомусь, то краще за все сказати " я знаю " і навести конкретний приклад. Володар лопатоподібною форми нігтів, буде швидше відмінним ремісником в широкому значенні цього слова: інтуїтивні вчинки, творчі пориви, несподіванка і спонтанність рішень – це не для нього. Зате кожна робота, яку він робить або за якою береться – стає справою всього життя і відточена буде до досконалості, до дрібниць.

Чотирикутна або незграбна форма нігтів – це ознака людини, яка схильна до філософського мислення не тільки лише в галузі літератури, мистецтва та інших гуманітарних наук, а й в області точних обчислень і цифр. Найголовніше це те, що така людина безпомилково бачить у всьому узгоджені логічні зв'язки, закономірні і точні. Така форма нігтів також може свідчити про владному людині, яка здатна бути лідером, вирости над натовпом, прийняти першим єдино правильне рішення в надзвичайно екстремальної ситуації. Проте, його слабке місце – це особистий внутрішній світ. Людина, яка володіє квадратної або незграбною формою нігтів елементарно втрачається тоді, коли потрібно відстежити власні емоції, почуття, мотиви вчинків, комплекси. Але при цьому він чудово " по поличках розкладе " внутрішньо Я іншої людини і не помилиться ні разу, але лише тільки заходить мова про себе самого, то холодна і безпомилкова логіка відразу дає збій. Спілкуючись з такою людиною безрезультатно звертатися до його інтуїції і відчуттям – це для нього щось незрозуміле і чуже, а також марно розмовляти про свої почуття – Вас він просто не зрозуміє. Лише тільки мову логічних зв'язків, конкретного досвіду і фактів.

Конічна або загострена форма нігтів говорить про те, що їхній власник схильний до зодчества, живопису, висічених і іншим пластичних мистецтв. Такі люди – це природжені фантазери, романтики, натури артистичні, які звикли прикрашати кілька дійсність, а значить – оптимісти, які бачать світ через рожеві окуляри. Вони з легкістю можуть захопитися ідеєю, людиною або справою, але також з легкістю і охолонути, переключитися на щось більш нове і цікаве, особливо, якщо їх попереднє захоплення закликає до цілеспрямованим зусиллям і посидючості. Іншими словами, цю людину захопить те, що " саме в руки йде " і не вимагає терпіння, посидючості, наполегливості. Минув недовгий мить натхнення – минув інтерес. Ще однією рисою такої людини є незалежність як в сфері суспільних відносин, так і в особистісних. Для людини, який має конічну форму нігтів, все режимні рамки, потреба коритися чужому плану означає тільки одне єдине - " це не для мене ". Навіть спроба кохану людину переступити особистісні кордону або примусити грати за особистим правилам повалить до такого ж точно результату. Ці люди прагнуть до проникнення в прихований від більшості внутрішній зміст явищ, подій і речей. Тому вони часто захоплюються серйозно різноманітними езотеричними науками, магією, релігією та ін. Матеріальні блага їх залишають абсолютно байдужими. Зрозуміло, це не аскетизм, але ці блага, скоріше, сприймаються як належне, а не як мета життя.

Як бачите – нігті наші – це просто скарбниця інформації. Але тільки не захопіться їх пильним розгляданням, оскільки це буде виглядати надзвичайно підозріло і неприродно і змусить Вашого співрозмовника нервувати, а також не забувайте, що анітрохи не менш інформативно, а найголовніше, звичніше, дивитися все-таки в очі людині, з якою розмовляєте.

Дивитися всі статті
ТОП товарів по манікюру та педикюру
 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: Кур'єром Нової Пошти, 40 грн.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!