В останні роки гелі для душу завоювали колосальну популярність. Їм (а не милу) перевагу віддають дуже багато людей. І не дивно, оскільки гелі для душу шкіру очищають також добре, як звичайне мило, але вони при цьому не сушать шкіру і не порушують її природний кислотно-лужний баланс. Гелі для душа набагато краще миляться, і ними користуватися приємніше і зручніше.
На сьогоднішній день виробники косметичних коштів пропонують покупцям велику кількість всіляких гелів для душу. Нескладно загубитися при їх виборі. Гелі для душа продаються з морськими мінералами, з отшелушивающими частинками, гелі-креми, гелі для ароматерапії і багато інших. Також вони можуть мати аромат улюбленого парфуму, оскільки багато прославлених косметичні бренди пропонують своїм покупцям лазневі лінії для тіла. Але вибираючи гель для душу потрібно знати про те, що ж водить до його складу.
Луг в складі гелю для душу
У складі всіх гелів для душу повинна обов'язково бути присутнім вода. Також в їх складі може бути присутнім мило, але в надзвичайно незначних кількостях. Деякі виробники давно змінили мило іншими компонентами.
Суттєва перевага гелів для душу – це надзвичайно малий вміст лугу, яка дуже сильно шкодить шкірі. Виробники шкідливий вплив лугу в гелях пом'якшують за допомогою спеціальних добавок. Найчастіше для цього застосовується лимонна кислота, оскільки вона може нейтралізувати луг. Ще дуже давно люди знали про таку властивість лимонної кислоти. Так, дуже багато років тому її застосовували для ополіскування волосся після їх миття.
Проте, необхідно відзначити, що все-таки гелі для душу не можуть існувати без лугу, тому що саме вона має очищаючі властивості. Лужні компоненти гарантує отримання піни, яка очищає шкіру при змиванні.
Хімічний склад гелю для душу
Основу гелю для душу складають поверхнево-активні речовини, які отримали назву пави.
При підборі гелю для душу потрібно, перш за все, орієнтуватися на м'якість його впливу. Сильний миючий ефект мають з'єднання лаурилсульфата. А такі компоненти як бетаїн, кокогліцеріди і лауретсульфат сприяють суттєвому пом'якшенню формули.
Але від м'якості впливу ПАР залежить також і його ціна. Тому розробники складів гелів для душу надзвичайно часто використовують комбінації ПАВов, в які входять лаурилсульфат для глибокого очищення шкіри і менш агресивні миючі компоненти.
Поряд з миючої основою до складу гелів для душу входять також всілякі рослинні екстракти. Присутність в засобі натуральних компонентів сприяє завжди значного споживчого попиту. В різних гелях для душу міститься різна число таких компонентів. Чим дорожче гель, тим більше рослинних екстрактів. Якщо гель для душа містить тільки один рослинний інгредієнт, який, до того ж, зазначений у самому кінці списку, то його вважати натуральним не можна.
Ще гелі містять тетрасодіум ЕДТА – стабілізуючі агенти. Вони потрібні для утримання рівномірно розділених складових гелів.
Регуляторами кислотності в гелях для душу дуже часто є лимонна кислота і лаурет сульфат натрію. Лаурет сульфат натрію дуже дешевий компонент, він здатний згущуватися при додаванні солі. Саме тому в склад гелів для душу додають хлорид натрію (кухонну сіль). Лаурет сульфат натрію утворює багато піни і приносить ілюзію, що гель для душу концентрований, густий і дорогий. Лаурет сульфат натрію, входячи в реакцію з іншими компонентами, утворює нітрати і діоксини.
До застосовуваним пом'якшувальною інгредієнтам в гелях відносяться також гліцерин і полікватерніум. полікватерніум здатний стабілізувати PH шкіри, а гліцерин виявляє пом'якшувальну дію на неї, а також захищає, зволожує і регенерує пошкоджену шкіру.
Консерванти, барвники та ароматизатори в складі гелю для душу
У складі гелю для душу також містяться консерванти, барвники та ароматизатори. Ці компоненти, звичайно, не додають засобу користі, але нинішня косметологія без них майже не може обійтися.
Консерванти в гелях для душу зазвичай виступають парабени. Також є на ринку кошти з бензоат – компоненти, які вважають менш агресивними і шкідливими для шкіри. Ще додають в гелі і деякі інші компоненти, серед яких спостерігаються і натуральні антибактеріальні інгредієнти.
Барвники і аромати використовуються для створення більш привабливого для покупців зовнішнього вигляду, тому що багато, вибираючи гель для душу, вважають за краще орієнтуватися на його аромат і колір. Якраз ці властивості і забезпечують успішний продаж.
Але в реалії, яскравий колір і приємний запах гелю для душу є всього-на-всього ілюзію. Ці компоненти створені за допомогою штучних ароматизаторів і барвників.
Але потрібно також відзначити, що на ринку зустрічаються і виключення. В магазинах можна зустріти гель для душу, який не містить синтетичних ароматизаторів. Виробники замість них застосовують натуральні масла і есенції. Такий гель для душу можна відрізнити, головним чином, за більш високою вартістю. Крім того, такий засіб не володітиме сильним запахом, його аромат буде більш глибоким і тонким. Аромат натуральних олій здатний подарувати при застосуванні гелю для душу психологічне задоволення.
Що стосується забарвлення, то натуральний гель для душу буде майже безбарвним, оскільки він не має в своєму складі синтетичних барвників. Гель з натуральними компонентами надає надзвичайно м'яке вплив на шкіру. Також при використанні натурального гелю для душу знижується у багато разів ймовірність виникнення алергії на цей засіб.
Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.
Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.
Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.
Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.
Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.
Знижка 3% за реєстрацію на сайті.
Знижки в залежності від суми замовлення:
5% на замовлення від 5000 грн
7% на замовлення від 7000 грн
Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.