Як доглядати за волоссям?

«Море прикрашають хвилі, чоловіка прикрашає борода, а жінку – волосся», - говорить Східна мудрість.

Волосся – це краща прикраса для жінки. Саме волосся в жіночому образі є визначальним фактором. Розкішна зачіска притягує увагу. Доглянуті здорові волосся піднімають самооцінку і настрій їх господині набагато краще, ніж навіть нові сукні.
Шикарне волосся залишаються як і раніше об'єктом заздрощів багатьох. Мало хто стримається від погляду навздогін дівчині на вулиці, по плечах якої випускаються блискучі розкішне волосся.
Але на сьогоднішній день є багато шансів зіпсувати настрій собі в результаті проблем, які пов'язані з волоссям.

Це може бути сонце влітку, сіль морської води, дезинфікуючі речовини в воді басейну (в основному хлор). Погано позначаються на стані волосся і зайве використання прасування і фена при укладанні волосся, велика кількість засобів для укладки, хімічні завивки, неправильне фарбування, нарощування волосся. Все це робить волосся ламким і крихкими, більш чутливими до зовнішніх чинників.

щоб не допустити такого жінки починають шукати способи захисту, а також відновлення втраченої краси волосся. А на допомогу їм можуть прийти професійні поради і правильний догляд.
Мистецтво догляду за волоссям починається з шкіри голови, тому варто звернути увагу на кілька цікавих фактів:

        
  • Зростання кожного нового волоска починається в шкірі голови. Саме звідти волосинка на Вашій голові бере свій початок.
  •     
  • Здорова шкіра голови – це основа для здорових, густих, гладких, міцних, сяючого волосся.
  •     
  • На голові людини є приблизно 115 тисяч фулікул, з яких росте волосся.
  •     
  • Природний цикл зростання кожного волоса складає близько 2-6 років, потім фулікул деякий час відпочиває, після чого починається ріст нового волоска.
  •     
  • На той момент, коли новий волосся з'являється з фулікула, він вже повністю сформований.
        

Які ж все-таки шкідливі фактори впливають на волосся і шкіру голови? Це:
- недостатнє живлення волосяних фулікул є причиною поганого стану шкіри голови;
- порушується крихкий баланс вологи і жиру в шкірі голови;
- порушується природний бар'єр шкіри голови проти випаровування вологи – це і викликає проблему дегидрации і може привести до лущення шкіри і свербіння, який жодним чином не пов'язаний з лупою.

Як підібрати правильний догляд за волоссям:

Для ефективного і грамотного догляду за волоссям також дуже важливо правильно встановити свій тип волосся, оскільки інакше є ризик їх стан погіршити. Волосся діляться на 5 типів:
Нормальне волосся. Волосся цього типу чудово відбивають світло, вони переливаються на сонці, майже не січеться, еластичні, легко розчісується і укладаються, мають живий вигляд, а також зберігають перераховані якості кілька днів після миття голови. Але шкода, що волосся без проблем спостерігаються рідко.

Жирне волосся мають характерний тьмяним блиском, через незначний час після миття починають здаватися неохайним, брудними і злипаються. Жирність волосся в основному залежить від активності сальних залоз шкіри голови.

сухе волосся відображають погано світло, в результаті чого вони здаються тьмяними, без глянцю. Вони легко плутаються, рвуться, січеться на кінцях, важко розчісується. Найчастіше сухе волосся - це наслідок неправильного догляду, а не результат зниженої активності сальних залоз.

Тонкі волосся зазвичай слабо звисають пасмами і взагалі не мають обсягу, електризується, їх небагато, вони не підняті у коренів, їм не вистачає пишності. Таке волосся зазвичай ледве відчуваються між пальцями.

Волосся змішаного типу – це в основному довге волосся, які біля коріння жирні і на кінцях сухі в результаті того, що вони недостатньо по всій довжині змащуються жиром. Кінці волосся цього типу часто січеться.

Так що ж відноситься до правильного догляду за волоссям?

Найважливішим з усього розмаїття процедур догляду за волоссям є їх миття, яке переслідує як косметичні, так і гігієнічні цілі. Для стоячої не виснажених і не пошкодженого волосся своєчасне і правильне миття - мінімально достатній догляд. А ось частота миття визначається чисто індивідуально: від щоденного миття волосся до 1 разу на 8-10 днів. Тут одне правило - волосся необхідно мити так часто, як вам це потрібно. Волосся рекомендується мити щодня тим, хто кожен день застосовує лаки, муси, гелі для волосся. Для щоденного миття потрібно користуватися спеціально призначений для цього м'який шампунь.

Не можна мити волосся занадто холодної або занадто гарячою водою: оптимальна температура води 35-45 С. Чим волосся жирніше, тим вода повинна бути прохолодніше. Крім того, не потрібно наносити на сухе волосся шампунь. Спочатку необхідно намочити волосся водою, потім, виливши трохи шампуню на долоні, розтерти його і акуратно і повільно втирати в шкіру голови, а саме волосся лише тільки промити піною, яка утворюється, намагаючись їх сильно не терти один об одного, так як можна пошкодити кутикулу і стрижень волосини. Волосся необхідно намалювати два рази: це пов'язано з тим, що коли Ви перший раз намилюйте волосся, то віддаляється лише тільки частина шкірного сала, пилу і бруду, а лікувальний ефект шампуню приходить тільки при його вторинному нанесенні. І пам'ятайте також, що волосся після застосування шампуню та інших засобів потрібно промивати водою ретельно, не допускаючи, щоб елементи миючих засобів залишалися на їх поверхні.

Вважається, що добре розчесані волосся до миття, будуть краще розчісувати і після нього. Краще не розчісувати мокре волосся, але якщо вже це потрібно, то дерев'яними або пластмасовими гребінцями, а не металевими. Природне висихання волосся є найкращою сушінням, часом із застосуванням теплого рушники. Не рекомендується користуватися феном часто, все ж якщо Ваша зачіска потребує укладанні феном, то необхідно використовувати режим холодної сушки, тримаючи при цьому фен від голови на відстані не менше 40 см.

А зараз про головне - як же підібрати необхідний засіб для миття волосся.
Для миття волосся мило категорично не підходить: воно повністю знищує з волосся і з шкіри голови захисну водно-ліпідну емульсійну плівку. Для того щоб не завдавати такої шкоди волоссю і при цьому все ж відмивати їх від накопичених відлущить клітин, пилу, сала, і існують шампуні. Вони мають слабокислою середовищем, природною для нашої шкіри і волосся, і впливають помітно м'якше, ніж мило.

Щоб правильно підібрати шампунь, потрібно уважно прочитати текст на упаковці і застосовувати той шампунь, який призначений для Вашого типу волосся, а потім аналізуйте результати, після початку використання. Позитивні результати застосування шампуню - це відсутність жиру на волоссі, чисті і з блиском волосся після висихання, слухняність і хороша расчесиваемость, відсутність роздратування шкіри голови. Також хороший шампунь повинен знімати з волосся статичну електрику, а головне - заповнювати втрату поживних речовин, вологи і білків. Твердження, що шампунь необхідно міняти періодично, - міф: якщо Ви вже підібрали собі шампунь, який цілком влаштовує, змінювати його на інший необхідно тільки якщо у Вас зміниться стану вашого волосся.

Рекомендується після використання шампуню нанести на волосся бальзам або кондиціонер, який виконує такі функції: полегшує розчісування, надає еластичність волоссю. Найкраще використовувати бальзам / кондиціонер і шампунь однієї марки, так як вони відповідають за складом один одному, і вплив ополіскувача гранично ефективно доповнює дію шампуню. часто ополіскувач є в шампуні 2 в 1, але це варіант " похідний ". Окреме застосування ополіскувача набагато ефективніше. Щоб відновити пошкоджене волосся застосовуйте спеціальні засоби для експрес-лікування, які " розгладжують " волосся, а також надають живильну і відновлює дію на волосяний фолікул і створені для легкого і швидкого відновлює дії. Для більш тривалого, глибокого і повного лікувального ефекту існують маски, які наносяться на волосся 1-2 рази на тиждень на 15-20 хвилин.

А ось якщо ви зіткнулися з проблемою лупи, то необхідно застосовувати лікувальні засоби. В даний час головна версія виникнення лупи – це інфекційна, також відомий і збудник – це патогенний грибок. Він існує у вигляді спор на шкірі голови постійно. Але коли виникають відповідні умови для його розмноження, а це можуть бути порушення імунної системи, стрес, неправильне харчування, гормональний збій, хвороби шлунково-кишкового тракту, то грибок перемикається в активний стан. В результаті з'являється маса липких, часто жирних белесовато-жовтуватих лусок, які стають помітними неозброєним оком. Але якщо на шкірі голови з'являються ще й окремі вогнища почервоніння, свербіж шкіри голови - це вже симптоми себореї. Дуже важливо розпізнавати ці дві шкірні проблеми: якщо косметичними засобами можна боротися з лупою, то себорею необхідно лікувати.

Виявити можна самостійно проблему, яка з'явилася у Вас: лупа – це дрібні білясті лусочки, а ось при себореї лусочки жовтого кольору, жорсткі і до такої міри великі, що можуть 2-3 волоса проростати крізь одну лусочку.
Лупа дуже рідко буває єдиної проблемою волосся: в основному сухим волоссю супроводжує суха лупа, а жирним - жирна. Тому потрібно одночасно боротися з кількома проблемами, для яких потрібні комплексні засоби.

І останнє, вітаміни мають таке ж велике значення для волосся, як і для всього Вашого організму. Брак вітамінів може спровокувати проблеми з волоссям, навіть їх випадання. Харчуйтеся здоровою їжею, приймайте вітаміни і користуйтеся сироватками для волосся, щоб завжди вони були красивими.

Які б у Вас не було волосся короткі або довгі, жирні або сухі, забарвлені чи ні, потрібно завжди дотримуватися правила догляду за волоссям, щоб Ваше волосся завжди залишалися здоровими, красивими і розкішними. В цьому Вам допоможуть засоби, які представлені в нашому інтернет-магазині, від таких відомих виробників як Alfaparf (Італія), Barex (Італія), Biomed (Італія), Carlton (Німеччина), Echosline (Італія), Erayba (Іспанія), Hempz (США), Kanebo (Японія) і багатьох інших.

Дивитися всі статті
ТОП товарів по догляду за волоссям
  • Оригінальна
    продукція

    Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

    Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

  • Безкоштовна
    доставка по
    Україні від 2500 грн

    Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.

  • Професійна
    консультація
    менеджера

    Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

    Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

  • Накопичувальна
    дисконтна
    система

    Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

    Знижки в залежності від суми замовлення:
    5% на замовлення від 5000 грн
    7% на замовлення від 7000 грн

    Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua