Проживання в мегаполісах робить більш вразливою нашу шкіру. Щоденна вплив бруду, пилу, вихлопів, викидів в атмосферу, випарів – все це відбивається на загальному стані здоров'я і на зовнішньому вигляді.
У жінки, яка живе у великому місті, може раптово виникнути алергія на звичну маску або крем, несподівані висипання на шкірі, а тон особи може породити серйозні переживання. Причина таких неприємних явищ – це підвищена чутливість шкіри.
Кожен з нас доглядає за чутливою шкірою по-різному. Більшість жінок кидаються в одну з двох крайнощів: або починають застосовувати всі існуючі методи і скоро «заліковують» шкіру до абсолютної невпізнання, або побоюються використовувати ефективні засоби, побоюючись непередбачуваною реакції. Потрібно пам'ятати, що найважливіше для мешканок великих міст – регулярне і правильне очищення шкіри, а також відповідний зволожуючий крем. Справа в тому, що протягом дня на шкірі накопичується велика кількість різних забруднень, а ще «міська» шкіра катастрофічно потребує вологи.
Основними ознаками чутливої шкіри є лущення, почервоніння, подразнення та відчуття дискомфорту (стянутость або печіння).
Причина, по якій з'являються перераховані ознаки, єдина – порушення захисного бар'єру шкіри. Шкіра в результаті стає особливо вразливою до впливу забруднень середовища, алергенів і пилу. В «групу ризику» входить надзвичайно суха і надзвичайно жирна шкіра.
Фахівці виділяють 4 основні причини, за якими шкіра стає надто чутливої:
1. Перепад температури. Шкіра надзвичайно погано сприймає різкі перепади температури, які з'являються при сушінні феном волосся, сильному вітрі, різкому перегріванні або переохолодженні.
2. Стрес. Наша шкіра негайно реагує на нервовий розлад, недосипання, вживання алкоголю, зміну клімату, куріння, оскільки всі ці ситуації є стресовими для шкіри.
3. Косметика. Якщо використовувати невідповідну косметику або наносити її в надлишку, то шкіра буде дратуватися.
4. Вплив гормонів під час вагітності та лактації.
Як же потрібно доглядати за шкірою, яка піддається щодня численним перевантажень? Для цього потрібно дотримуватися основних правил догляду за шкірою.
Очищення
Правильне очищення шкіри завжди складається з 3-х етапів, нехтувати якими не можна. Для того щоб кожен з етапів очищення шкіри у нас асоціювався лише з приємними емоціями, надзвичайно важливо вибрати відповідні очищаючі засоби.
Етап 1.Демакіяж – обов'язкова процедура при очищенні, оскільки декоративна косметика протягом дня змішується з вуличним пилом, з секретом сальних і потових залоз, з мікрочастинками, які виділяють різноманітні засоби для чищення, і т.д. Для того щоб усунути весь цей вантаж з шкіри потрібно підібрати один із засобів для зняття макіяжу: рідина для зняття макіяжу (підходить для не дуже чутливої шкіри); вершки (підходять особливо для сухої шкіри, яка схильна до подразнення і постійно лущиться); масло для зняття макіяжу (його можуть використовувати навіть власниць вкрай чутливої шкіри).
Етап 2.Умивання - це процедура, яка допомагає остаточно зняти макіяж, а також попереднє косметичний засіб. Найкраще для вмивання використовувати косметичну пінку або мус – ці кошти нейтральні і універсальні, тобто підходять майже для будь-якого типу шкіри. Вони не стануть причиною роздратування і не висушують шкіру. Мус і пінку можна застосовувати навіть після процедури пілінгу та лазерної шліфовки в косметичному салоні. Не допускайте дуже поширену помилку більшості жінок: ніколи не вмивайтеся водопровідною водою! Набагато більше шкірі сподобається мінеральна або кип'ячена м'яка вода. Відразу після вмивання протріть Ваше обличчя тоніком.
Етап 3. Глибоке очищення. Для того щоб підтримувати шкіру в відмінному стані, не можна ігнорувати глибоке очищення – його необхідно проводити один раз на тиждень або один раз в два тижні, відповідно до типу шкіри. Якщо Ви не будете періодично отшелушивать ороговілі частинки епідермісу, то тоді шкіра придбає землистий, сіруватий відтінок, стане шорсткою і сухою. для глибокого очищення використовують пілінги або гоммажи.
Гоммаж – більш щадний засіб, його дія відрізняється делікатністю і м'якістю. Гоммаж потрібно обережно наносити спонжем або кінчиками пальців. Ефект від використання гоммажа схожий на ефект скрабу, але не пошкоджує навіть саму чутливу і роздратовану шкіру.
Пілінг, який заснований на ензимах, можна вважати досить м'яким засобом для глибокого очищення. Просто справа в тому, що до складу ензімного кошти в основному входять антиоксиданти і натуральні рослинні екстракти, завдяки яким омертвілі клітини шкіри злущуються безболісно і швидко.
Зволоження
Підбираючи зволожуючий засіб, потурбуйтеся про те, щоб шкірі підходили його склад і текстура. Намагайтеся не використовувати зволожуючі креми, що містять високу концентрацію вітамінів Е і А, оскільки вони збільшують реактивність шкіри. Вельми добре, якщо зволожуючий засіб буде засновано на мінералах і термальній воді – вони благотворно впливають на чутливу шкіру. Дивіться, щоб в кремі не було ароматів, оскільки вони можуть спровокувати виникнення алергічної реакції. Хороший крем по текстурі не повинен бути дуже щільним. Якщо Ви підібрали «своє» засіб, то не міняйте його як мінімум 6 місяців, оскільки за цей час Ваша шкіра звикне до крему і почне з нього витягати максимум корисних компонентів.
Також навесні бажано наносити на обличчя на протязі цілого дня термальну воду.
Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.
Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.
Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.
Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.
Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.
Знижка 3% за реєстрацію на сайті.
Знижки в залежності від суми замовлення:
5% на замовлення від 5000 грн
7% на замовлення від 7000 грн
Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.