У наш час глибоке очищення шкіри надзвичайно популярно. Всі жінки з ентузіазмом старанно труть особи скрабами в надії знищити комедони і знайти неземну красу. Тому давайте розберемося, чи правильно вони все роблять. Виявляється, що бездумно використовувати пілінги і скраби дуже небезпечно. Так все-таки скраби – це шкідливо або корисно?
Косметологи стверджують, що при нашій екологічної ситуації мало просто вмиватися і особа протирати тоніком. Негативні зовнішні впливи плюс загальмована регенерація клітинок – в результаті на поверхні шкіри накопичуються ороговілі клітини, які для бактерій є справжнім курортом. Бактерії активно розмножуються, наша шкіра грубіє, тьмяніє, виглядає недоглянутою і млявою. Тому шкірі потрібен час від часу робити «генеральну прибирання» – глибоке очищення. Залишається лише питання в тому, як правильно і наскільки часто це потрібно робити.
Процедура відлущування ороговілих клітин називається пілінгом або ексфоліацією і буває механічною або хімічної.
Механічний пілінг – отшелушивающая процедура, яка проводиться за допомогою скрабів. Скраби містять тверді, дрібні частинки – штучні або натуральні, які катаючись по шкірі, зчищають відмерлі лусочки. Фахівці рекомендують вибирати скраби якраз з штучними частинками, тому що вони мають досконалу сферичну форму, а це значить, що не дратують і не дряпають шкіру. На відміну, наприклад, від крихти кісточок абрикоса, крупинки якої можуть бути з гострими краями. З цієї точки зору люксові косметичні бренди все частіше додають в свої кошти саме штучні частинки.
За допомогою хімічного пілінгу відмерлі клітини рогового шару не зіскоблювати, а розчиняються за рахунок кислот: лимонної, яблучної, молочної, а також за рахунок ферментів (ензимів), «харчуються» мертвим білком.
Процедуру пілінгу з ензимами вважають більш природною і щадить, оскільки ці речовини присутні спочатку на нашій шкірі. Просто з роками (в 35-40 років) їх стає зовсім мало для того, щоб «з'їсти» всі омертвілі клітини. Тоді на підтримку приходять пілінги, які містять ферменти, одержувані з фруктів, наприклад, ківі або папайї.
Не рекомендується робити пілінг частіше 1-2 разів на тиждень. Судження, що, чим жирніше шкіра, тим частіше її необхідно піддавати глибокому очищенню – це глибока помилка. надто часте відлущування шкіри «зіб'є з толку» все сальні залози і в результаті вони стануть функціонувати в авральному режимі. Наслідок буде зворотне.
Чи може пілінг вилікувати від угроевоей хвороби? Ні не може, але допоможе. Його вплив недостатньо глибоко для того, щоб осилити закупорку пір, але процедура пілінгу – це одна з невід'ємних складових догляду за дуже проблемною шкірою. Але якщо запалена шкіра, то процедуру пілінгу краще відкласти.
Послідовність правильного пілінгу:
1. Гарненько очистіть шкіру
2. Щедро нанесіть пілінг масажними круговими рухами починаючи від центру особи у напрямку до периферії по висхідній. Обов'язково необхідно потримати пілінг на шкірі як мінімум 3 хвилини, оскільки глибоке очищення не відбувається швидко, а відповідальні виробники в свої кошти додають безліч корисних елементів – просто дайте їм трохи час подіяти.
3. Гарненько помийте обличчя тепленькою водичкою і потім протріть тоніком. Після цього можна наносити крем.
Крім ексфоліаціі, очищають маски є також одним із способів глибокого очищення шкіри. Такі маски не тільки справляються з поверхневими забрудненнями, але також і звільняють пори. Ключовий компонент очищувальних масок – це каолін (або інший вид глини), який є сильним абсорбентом, успішно вбирає жир з поверхні шкіри. Вищезазначені кислоти і ензими також є в складі очищувальних масок. Вони забезпечують додаткове очищення шкіри від рогових лусочок. також очищаючі маски засновані на антисептиках, які усувають бактерії, і інгредієнтах, які регулюють процес салоотделения.
З якого віку можна робити глибоке очищення шкіри?
Звичайно ж, дівчині, у якої ідеально гладке обличчя немає потреби отшелушивать шкіру. Але підліткам з проблемною шкірою такі процедури корисні.
Косметологи стверджують, що в більш зрілому віці маски і пілінги глибокого очищення просто незамінні – вони не лише тільки виконують свої прямі функції, але також і багаторазово посилюють вплив інших косметичних засобів. Систематичне використання продуктів глибокого очищення подарує рівний рельєф шкіри і звільнить від необхідності здійснювати в салоні хворобливу чистку. Але найважливіше не перестаратися!
Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.
Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.
Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.
Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.
Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.
Знижка 3% за реєстрацію на сайті.
Знижки в залежності від суми замовлення:
5% на замовлення від 5000 грн
7% на замовлення від 7000 грн
Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.