В'яла млява шкіра відзначається зниженою пружністю, блідою забарвленням, великими порами, підвищеною жирністю, схильністю до відвисання і утворення зморшок.
Головною причиною появи в'ялою млявою шкіри є її зневоднення і втрата тонусу в результаті вікових змін. В'ялість шкіри – це наслідок природних вікових змін в організмі. Просто з роками відбувається гальмування вироблення гіалуронової кислоти, яка бере участь в процесах гідратації (зволоження) шкіри, гальмується регенерація колагенових і еластинових волокон, які є «будівельним матеріалом» для формування шкірного каркаса і утримання пружності тканин шкіри. Також в'ялість шкіри може з'явитися в результаті порушення в організмі обмінних процесів, яке викликане неправильним функціонуванням і захворюванням ендокринної системи. У такому випадку потрібна консультація лікаря-ендокринолога.
Якщо шкіра стає в'ялою млявою в молодому віці, то це може бути результатом різкого схуднення, стресу, перевтоми, зневоднення, змін гормонального фону під час вагітності. До в'ялості шкіри також призводить надмірне використання декоративної косметики і застосування косметичних продуктів сумнівної якості.
Для того щоб шкіра була захищена від втрати вологи і пересушування, потрібно застосовувати в їжу ненасичені жирні кислоти. Організм отримує ненасичені жирні кислоти з рослинних масел: льняного, ріпакової, оливкової.
Також для тонусу шкіри дуже корисні цільнозерновий хліб, бобові, зелені овочі та банани, до складу яких входять речовини, які перешкоджають лущення і сухості шкіри. Ламінарія або морська капуста – це головні продукти при ліфтинг-дієті, які стимулюють утворення еластину і колагену. А полісахариди морської капусти схожі за своїм складом з гіалуроновою кислотою, вони чудово утримують вологу глибоко в шкірі. Ламінарія прискорює обмін речовин, а також насичена йодом, який дуже важливий для функціонування щитовидної залози.
Також не можна виключати зі свого раціону продукти, збагачені білком: яйця, птиця, м'ясо. Приймайте в їжу не жирне м'ясо: кролика, телятину, індичку, курку.
При схудненні замініть цукор фруктозою. Намагайтеся не пересолювати їжу. Відмовтеся від продуктів з білого борошна, алкоголю і тваринних жирів. При готуванні страв не додавайте додаткові тваринні жири (майонез, вершкове масло), не вживайте готові заправки для салатів. Їх можна замінити лимонним соком і оливковою олією. Пам'ятайте, що швидке схуднення загрожує швидким поверненням старого ваги і ранніми зморшками.
Для боротьби зі зморшками з вітамінів дуже важливий вітамін C, який бере участь в утворенні колагену. Він міститься в чорній смородині, шипшині, капусті, цитрусових, солодкому перці, папайї та ківі. Якщо Ваша шкіра стає млявою або з'являються на обличчі червоні прожилки, то це означає, що Вам не вистачає вітаміну С. Також їжте горіхи, оскільки вони містять цинк, кальцій, калій, магній і вітамін Е, який стимулює процеси відновлення шкіри. Вітамін Е сприяє розгладженню рубців, перешкоджає появі зморшок, покращує згортання крові, прискорюючи загоєння ран. Вітамін Е міститься в рослинних оліях (кукурудзяній, соняшниковій), яєчних жовтках, пшениці, печінці, молоці, горіхах (мигдаль, арахіс), зелених листових овочах, авокадо, насінні.
Якщо на млявою шкірі до 20-25 років з'явилися розширені пори, то це виключно результат посиленого виділення секрету. А ось якщо після 25-30 років з'явилися широкі пори, то це ознака зневоднення і атонії шкіри. В такому випадку необхідно не стягувати пори себорегулятори, а зволожувати шкіру термальною водою та іншими засобами.
Способи боротьби з в'ялою млявою шкірою
1. Позбутися від в'ялої млявою шкіри можна за допомогою спеціального лікування, яке складається з правильного чищення шкіри, тонізуючих вітамінних масок і масажу.
Дуже важливо один раз в тиждень робити глибоку чистку шкіри, яка повинна включати, наприклад, відлущування. Частинки пілінг або скрабу видаляють бруд і відмерлі клітини з поверхні шкіри. У наш час у продажу з'явилися кошти, які можна використовувати для відлущування шкіри щодня. При підборі скрабу пам'ятайте, що чим дрібніше частинки, то тим менше Ви будете пошкоджувати шкіру.
2. Протирайте тіло і обличчя замороженими настоями цілющих трав. Вони допоможуть скоротити розширені і розтягнуті пори, підвищити пружність шкіри, поліпшити її колір. Масаж кубиками льоду потрібно робити надавлюють круговими рухами. Цю процедуру краще виконувати вранці.
3. Можна також додатково застосовувати масаж обличчя. Перші сеанси масажу необхідно проводити не частіше ніж 1 раз на 3 дні, а потім робіть масаж через день по мірі підвищення тонусу шкіри. Весь курс масажу повинен складатися з 15-20 сеансів. Його корисно проводити два рази на рік.
Фахівці стверджують, що самомасаж є ефективним методом для профілактики появи зморшок. Самомасаж зручний тим, що його можна робити самостійно і щодня, без сторонньої допомоги. На його виконання витрачається трохи часу. Найкращий ефект дає самомасаж, який проіводіт в чергуванні з гімнастикою для особи, а також поживними кремами і масками.
4. Для шкіри обличчя дуже корисні контрастні компреси – це зміна холодних і гарячих компресів, починаючи і закінчуючи холодним. Контрастні компреси піднімають тонус шкіри після перевтоми, хвороби, безсонної ночі. Перед процедурою необхідно нанести на обличчя живильний крем.
Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.
Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.
Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.
Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.
Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.
Знижка 3% за реєстрацію на сайті.
Знижки в залежності від суми замовлення:
5% на замовлення від 5000 грн
7% на замовлення від 7000 грн
Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.