В підлітковому віці дівчатка нині дуже рано стали проявляти інтерес до декоративної косметики. Часом деякі мами, замість того, щоб навчити свою улюблену донечку мистецтву мейк-апу, починають забороняти користуватися будь-якими косметичними засобами для макіяжу. Це величезна помилка, оскільки дівчинка фарбуватися все одно буде, але тільки потайки. Саме тому головним завданням мами в такий період є допомога своїй дитині у виборі якісної декоративної косметики, яка допоможе підкреслити природну красу, не залишивши при цьому неприємних наслідків у вигляді алергії або висипань.
Існує кілька простих правил вибору декоративної косметики для дівчинки, дотримуючись яких не буде завдано шкоди ніжній шкірі підлітка:
Купуючи косметику дівчинці-підлітку не забудьте і про супутні аксесуари такі, як кисть для пудри, пензлик для рум'ян, спонж для макіяжу, аплікатори для тіней.
Давайте більш детально розглянемо засоби декоративної косметики, які можна використовувати в підлітковому віці.
Коректор для обличчя (консилер)
Висипання і дрібні недоліки на обличчі найкраще маскувати не за допомогою яскравого макіяжу, а консилером. Його необхідно точково наносити на проблемні ділянки. Коректор для обличчя повинен мати легку, напівпрозору текстуру. Відтінок консілера має максимально наближатися до природного відтінку шкіри. Даний засіб декоративної косметики не повинен містити в своєму складі масла, барвники і консерванти, оскільки ці компоненти провокують появу алергії, запалення і подразнення на підліткової шкірі.
При виборі коректора звертайте увагу на його відтінок: рожевий - допоможе прибрати синяву, зелений - приховає почервоніння та запалення на шкірі, жовтий - замаскує темні кола під очима і висвітлити шкіру, світло-бежевий і темно-бежевий - допоможуть вирівняти тон шкіри.
Основні проблеми шкіри обличчя у підлітків - це жирний блиск, нерівний колір і розширені пори. З цими недоліками допоможе впоратися праймер - легка основа під макіяж. Праймер призначений для маскування дрібних недоліків шкіри. Даний засіб декоративної косметики може мати кремоподібну, розсипчасту або запечену текстуру. Найчастіше до складу праймерів входять спеціальні компоненти, завдяки яким засіб не комедогенний. А це надзвичайно важливо для підліткової шкіри, яка і так схильна до різноманітних висипань. Для дівчаток-підлітків, схильних до алергії, необхідно підбирати праймери на водній основі і без ефірів.
Щоб гарненько приховати всі недоліки шкіри потрібно правильно підібрати відтінок праймера:
На думку дерматологів та косметологів найкращий варіант для підліткової шкіри - мінеральна пудра, оскільки вона не забиває пори, приховує почервоніння і вирівнює колір шкіри обличчя. Легка текстура мінеральної пудри дозволяє шкірі дихати. Для юної шкіри краще вибирати не компактну спресовану пудру, а розсипчасту, так як вона лягає на шкіру рівним шаром, не створюючи ефекту маски.
Серйозним випробуванням для ніжної підліткової шкіри є ультрафіолет. Тому намагайтеся підбирати розсипчасту мінеральну пудру з SPF (сонцезахисними фільтрами), які захищають шкіру від впливу шкідливих сонячних променів.
Пудра для дівчинки-підлітка не повинна містити тальк, пропіленгліколь, мінеральне масло, вітамін Е, ланолін, хлорид натрію.
Для юної жирної шкіри, яка схильна до появи прищів, найкраще підійде прозора матуюча пудра. Даний засіб допоможе усунути жирний блиск, приховає розширені пори, а світловідбиваючі частинки, які входять до складу такої пудри, зроблять шкіру здоровою і сяючою.
Макіяж дівчинки в підлітковому віці можна підкреслити неяскравими рум'янами. Візажисти рекомендують наносити рум'яна, починаючи зі щік і поступово переміщатися в бік скронь. Колір рум'ян слід підбирати виходячи від кольоротипу підлітка:
При створенні макіяжу дуже важливо пам'ятати про кожну частину обличчя. Тому не забуваємо і про брови. Дівчинці в підлітковому віці для підкреслення брів знадобиться тільки лише спеціальний гель для брів. Даний засіб не тільки додасть форму бровам, а й буде доглядати за ними. Відтінок гелю для брів необхідно підбирати під колір волосся юної модниці.
Тушшю для вій рекомендується користуватися після 14 років. Це косметичний засіб має бути антиалергенним і не викликати подразнення очей. Туш потрібно підбирати такого відтінку, який буде трошки темніше природного кольору волосся. Дівчатам зі світлим волоссям підійде темно-коричнева туш, а брюнеткам і шатенкам - чорна. Нестандартні кольори такі, як фіолетовий, бордовий і зелений, краще використовувати для макіяжу на вечірку.
Для створення повсякденного макіяжу дівчаткам-підліткам рекомендується підбирати ніжні кольори тіней для повік: рожевий, бежевий, кораловий, персиковий, світло-коричневий, бузковий. При виборі тіней слід враховувати колір очей. Юним красуням з сірими або блакитними очима ідеально підійдуть світло-рожеві, бузкові, лавандові тіні. Карооким і зеленооким дівчаткам підбирайте тіні сірого і сливового відтінків. Мерехтливі тіні з шіммером підійдуть тільки для урочистих заходів.
Блиск для губ - це самий безпечний засіб для губ. До складу блиску входять доглядаючі компоненти, які дбають про ніжну шкіру губ. Для щоденного використання ідеальним варіантом для дівчинки буде прозорий блиск природних пастельних відтінків: рожевий, персиковий, перламутровий, світло-ліловий, світло-коричневий.
Після придбання декоративної косметики для своєї улюбленої донечки мама в обов'язковому порядку повинна розповісти їй про те, як важливо прибирати мейк-ап перед сном за допомогою спеціальних засобів для зняття макіяжу, а також про те, як правильно доглядати за юною шкірою.
Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.
Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.
Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.
Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.
Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.
Знижка 3% за реєстрацію на сайті.
Знижки в залежності від суми замовлення:
5% на замовлення від 5000 грн
7% на замовлення від 7000 грн
Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.