NoUBA

Показати ще
Останні відгуки про NoUBA

NoUBA logo NoUBA (Нуба) - дивовижна косметична компанія, яка була створена в 1980 році італійським візажистом Розі Арманіні. З моменту створення косметика NoUBA формує тенденції на ринку декоративних засобів. Розі говорила, що наше життя - це результат вибору, і вибір полягає не в задоволенні тим, що є. Розі завжди прагнула дивитися далі, вона творила, спираючись на сміливість і талант, постійно створювала щось нове, присвячуючи себе без залишку красі.

Компанія NoUBA шукає завжди нові втілення краси, намагається розкривати несподівано грайливі кольори, розробляти унікальні засоби, застосовувати інноваційні рішення. Власне тому колекції макіяжу від NoUBA супроводжуються ексклюзивними продуктами, які не мають аналогів в світі косметики. Бездоганна якість косметичних засобів від NoUBA спостерігається в кожному їх аспекті - від підбору рідкісних компонентів в складах і новітніх технологій виробництва до філософського дизайну.

Мінімалістичний і суворий - він уособлює концепцію стриманої елегантності.

З декоративною косметикою NoUBA можна створити по-справжньому професійний макіяж. Засоби NoUBA мають стійкі, виразні текстури, що водночас доглядають за шкірою. Кожен продукт - багатофункціональний, кожен засіб - унікальний. Колірна палітра декоративних засобів NoUBA нагадує про колиску створення бренду, оскільки бурхливий характер Італії проявляється в чуттєвих і яскравих відтінках, особливих і розкішних гамах.

«Раніше, ніж прийде мода ...» - це девіз компанії NoUBA, який стає натхненням для тих, хто разом з NoUBA створює професійний макіяж - бездоганний, індивідуальний, що виражає душевну свободу і феноменальність.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1000 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1000 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua