Як підібрати колір губної помади?

Безсумнівно, Ваші прекрасні губи, заслуговують правильно підібраного кольору губної помади. Як же зробити це? Як же підібрати колір губної помади, який точно створений для Вас, Вашого образу і Ваших губ, як не зробити помилку, звернувши свою увагу на модний, але «не Ваш» відтінок помади?

Набагато простіше підібрати напівпрозорі текстури рідких помад або блисків, оскільки вони природно виглядають і йдуть майже будь-яку особу.

Для спокійного денного і ранкового макіяжу візажисти рекомендують підбирати такий колір губної помади, який відрізняється від Вашого природного кольору губ на 1-2 відтінки темніше або світліше – це на Ваш смак.

Красиво нафарбовані губи надають зовнішньому вигляду і макіяжу завершеність, а Ваше обличчя роблять виразним і яскравим. А ось помада, яка невдало підібрана, додасть кілька років і підкреслить всі недоліки шкіри. Звичайно ж, у створенні привабливого і ефектного образу не останню роль грає колір губної помади.

Кольори губної помади діляться на три основні групи:

        
  • холодні — це рожеві відтінки;
  •     
  • теплі — це персиковий, оранжевий і кораловий відтінки;
  •     
  • нейтральні — це теракотові, коричневі і бежеві відтінки.

Також відтінки бувають темні, середньої насиченості і світлі. Крім того, помади поділяються на перламутрові, глянцеві і матові. І, безумовно, ці характеристики впливають на вироблений ефект і сприйняття кольору.

Тонкощі вибору губної помади

При виборі помади необхідно враховувати наступні критерії:

        
  • колір волосся
  •     
  • колір шкіри
  •     
  • колір очей
  •     
  • розмір губ
  •     
  • колір зубів
  •     
  • вік
  •     
  • освітлення і час доби

Кольоротип зовнішності визначають перші 3 характеристики. Згідно з ним підбиратися повинен колір макіяжу та одягу, оскільки губна помада зобов'язана і з ними поєднуватися.

Колір очей і губна помада

До блакитних очей підходять вишневі і бежево-рожеві відтінки. До сірим очам — сливові і натуральні бежеві відтінки. Червоно-оранжеві і теракотові відтінки рекомендуються власницям зелених очей, а до карих очей необхідно підбирати блідо-рожеві, яскраво-червоні і коричневі відтінки.

Звичайно ж, при цьому необхідно враховувати і колір шкіри. Якщо вона смаглява, то з нею добре поєднуються винні, шоколадні, пастельні, сливові і червоні тони губної помади. Для світлої шкіри підходять прекрасно світло-рожевий, світло-кораловий, бежеві відтінки.

Загальне правило таке: якщо Ваша шкіра має теплий відтінок, то подбірайть відтінки помади необхідно теплі. При холодному відтінку шкіри, відповідно, підбирайте холодні відтінки губної помади.

Таке ж правило поширюється і на суміщення помади з колірною палітрою макіяжу та одягу. В одязі тепла колірна гамма представлена ​​відтінками від жовтого до тепло-коричневого кольору, холодна — зеленими і синіми кольорами. Поряд з цими тонами, є ще і нейтральний тон, до нього ставляться чорний, сірий і бежевий кольори. Губна помада нейтральних відтінків підходить і до холодної, і до теплої колірній палітрі одягу. До пастельних відтінків підходить холодна палітра губної помади.

Поєднання декількох характеристик

Блондинкам зі світлою шкірою і зеленими або блакитними очима підходять кораловий, сливовий і всі відтінки рожевого. Не рекомендуються надзвичайно яскраві кольори губної помади.

Блондинкам з горіховими і карими очима підійдуть ніжні відтінки червоного і рожевого. Не рекомендуються яскраво-рожеві і яскраво-червоні відтінки губної помади.

Блондинки, які володіють золотистої шкірою, можуть спокійно користуватися губною помадою бежево-золотистого відтінку.

Рудоволосим жінкам, які мають світлою шкірою, підійдуть помади сливового, темно-червоного, коричневого і коралового кольору. Не рекомендується яскраво-рожевий і помаранчевий відтінки.

Шатенкам, що володіє біло-рожевою шкірою, підійдуть темно-рожевий, рожевий, світло-коричневий і сливовий колір помади.

Брюнеткам з блакитними і сірими очима і світлою шкірою потрібно вибрати класичний ліловий або червоний колір губної помади.

Брюнеткам зі смаглявою шкірою і темними очима підходять шоколадний, сливовий, темно-червоний і помаранчевий колір помади.

Як правило, відтінки губної помади середньої насиченості підходять усім. А темні насичені кольори — йдуть темноволосим смаглявим жінкам.

Колір зубів і помада

Білі зуби приносять своїй власниці порівняльну свободу дій, вона об'єднана тільки цветотипом. Жовтий колір зубів змушує ставитися до підбору помади набагато обережніше. Їм не рекомендується фіолетовий колір губної помади з усіма його відтінками, яскраво червоний і коричневий. Слід надавати перевагу натуральний рожевий і світлий червоний, а також рудуваті відтінки губної помади. Світлі тони блиску для губ і помади увагу відволікають від недосконалої форми зубів.

Розмір губ і помада

Світла губна помада губи збільшує візуально, а темна — зменшує. Якщо ж Ви бажаєте збільшити губи, то обведіть їх природний контур обережно олівцем того ж кольору, що і губна помада. Нанесіть помаду пензликом і виділіть блиском центр губ. Блиску при цьому на нижню губу необхідно нанести набагато більше, ніж на верхню. Можна нанести над верхньою губою засіб, який має світловідбиваючі частици, його ретельно растушевав.

Також необхідно знати, що всі дефекти губ підкреслює перламутрова помада і збільшує їх візуально. Тому, якщо Ви володієте від природи пухкими губами, то необхідно використовувати матову губну помаду, а для вечора — глянсову.

Вік і губна помада

Світлі відтінки рекомендуються юним дівчатам, соковиті кольори (звичайно ж, з огляду на час доби) — молодим жінкам, а темні, але не викликають і не кричущі помади — зрілим жінкам. Пастельні тони губної помади менше підкреслюють зморшки.

Освітлення, час доби і губна помада

Для світлого часу доби необхідно використовувати нейтральні відтінки помади і тони середньої насиченості або ж блиск для губ прозорий. Для вечора підійдуть темний колір і більш насичені відтінки. При холодному освітленні (неонове світло, зимовий небо) не потрібно застосовувати холодні відтінки губної помади — перевагу віддайте теплим відтінкам і бежевому кольором, а при теплому світлі (свічки, лампи розжарювання) не потрібно захоплюватися коричневими і помаранчевими тонами.

Стилісти рекомендують вибирати насичений, глибокий колір губної помади, щоб доповнити непомітний, природний макіяж очей. А якщо ж макіяж очей насичений або темний, то краще використовувати тілесні, бежеві відтінки помади.

Колір олівця повинен бути того ж тону, що і губна помада, максимум — темніше на один тон. Його можна наносити, як після фарбування губ помадою, так і до цього. А можна окреслити спочатку для більш точного обриси контур губ, нанести губну помаду, а потім зверху олівцем підкоригувати точність ліній.

Звичайно ж, помаду необхідно підбирати біля дзеркала, експериментуючи і пробуючи.

Знайдіть свій колір губної помади і пам'ятайте, що особа Ваше — унікально.

Дивитися всі статті
ТОП товарів по макіяжу
  • Оригінальна
    продукція

    Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

    Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

  • Безкоштовна
    доставка по
    Україні від 2500 грн

    Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.

  • Професійна
    консультація
    менеджера

    Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

    Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

  • Накопичувальна
    дисконтна
    система

    Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

    Знижки в залежності від суми замовлення:
    5% на замовлення від 5000 грн
    7% на замовлення від 7000 грн

    Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua