На сьогоднішній день важко собі уявити жінку або дівчину, яка не знала б, що таке губна помада. Сучасні жінки з успіхом користуються «досягненням», яке подаровано їм далекими нашими предками. Але, що ж ми з Вами знаємо про косметичний засіб, чи замислювалися Ви, обираючи губну помаду, про її справжнє призначення або складі?
Новітні технології і розробки провідних компаній по виробництва косметики випускають не просто «фарбу для губ». На сьогоднішній день губна помада не тільки змінює колір губ, але і доглядає за ними, і зволожує їх. До складу сучасних помад входять різноманітні вітамінні, живильні, зволожуючі, захисні (від UF-променів) компоненти, а також фарбувальні і жирові речовини. Першим барвником, який застосовували широко при створенні губних помад, був кармін. Ця речовина отримували з висушених комах – ложнощитовок. Порошок, який отримують з цих комах, може змінювати відтінок від сірого до пурпурово-фіолетового. Кармін має низку переваг порівняно з синтетичними. Основними перевагами є його стійкість і безпеку.
Основою для губної помади, яка саме і визначає консистенцію, є «набір» з масел і жирів, синтетичного або натурального походження, а також бджолиного воску. До речі, як раз віск і забезпечує потрібну консистенцію. Також багато косметичних компаній при виробництві помад застосовують речовина «спермацет». Ця речовина отримують, виморажівая жир кашалота. Спермацет також забезпечує пластичність і має приголомшливу відновну здатність, що позитивно впливає на ніжну шкіру губ.
У складі губної помади, мабуть, найважливіший компонент – це ланолін. Але разом з безперечними плюсами, ланолін має неприємний смаком і запахом, внаслідок чого, косметична промисловість від його застосування в «чистому» вигляді відмовилася, в губну помаду тепер додають лише модифіковані інгредієнти ланоліну. Також при виробництві помади застосовують вуглеводні, наприклад - парафін, масла рослинні і синтетичні. Особливим визнанням користується касторове масло, яке не тільки має живильними цінними властивостями, а й до окислення стійко. Ще одним необхідним компонентом для виробництва губної помади, який використовує широко нинішня косметична промисловість, є консерванти. Вони допомагають протягом усього терміну придатності зберегти губну помаду.
Різний склад - різне призначення губної помади. Так, наприклад, існують такі губні помади:
1. Живильні – ці помади в своєму складі мають величезну кількість воску, захищають прекрасно шкіру губ від появи тріщин. Вони в холодну пору року особливо гарні.
2. Зволожуючі – ці помади шкіру губ пом'якшують прекрасно. До складу зволожуючих губних помад зазвичай входять касторове, авокадо, какао масла і екстракти обліпихи і ромашки. Єдиний недолік – це погана стійкість.
3. Стійкі – ці помади залишаються на губах, при цьому не залишаючи при поцілунку слідів. Суперстійкі стійкої помади суперсвойств не надає. Такі помади не рекомендується застосовувати щодня - вони шкіру губ пересушують.
4. вітамінні або гігієнічні – ці помади мають прекрасний живильний, зволожуючий і протизапальний ефект, але, на жаль, фарбувальних пігментів в складі не мають і не мають «декоративну цінність».
5. Блиски для губ – ці помади забезпечують натуральний макіяж. Недолік - на губах розтікаються, вимагають «філігранності» нанесення.
Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.
Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.
Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.
Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.
Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.
Знижка 3% за реєстрацію на сайті.
Знижки в залежності від суми замовлення:
5% на замовлення від 5000 грн
7% на замовлення від 7000 грн
Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.