Дизайн нігтів по Фен-Шуй для навчання і здоров'я


Найважливішим принципом філософії Фен-Шуй є гармонія у всіх моментах життя. Одні з найголовніших складових філософії – це утворення і здоров'я. Сьогодні ми розповімо Вам, як поліпшити ці складові за допомогою нейл-дизайну.

Приклади дизайну нігтів для освіти

1. Для дівчини, яка планує вступати до вищого навчального закладу, слід зробити малюнки на нігтях, на яких будуть зображені китаянки з сувоєм. Цей дизайн рекомендують доповнювати ієрогліфом «Навчання». Таке зображення на нігтях є побажанням гарного навчання, складання іспитів і просуванню вгору в навчанні.

2. Легкому і успішного навчання в вузі сприятиме зображення на нігтях прекрасної китайської легенди про коропа, долає водні пороги. Короп в кінці свого мандри перетворюється в дракона. Легенда відтворює учня, який успішно пройшов весь шлях освіти і пізнання і в результаті став професіоналом у своїй сфері. Саме тому дизайн нігтів з елементами цієї легенди допоможе подолати іспити та інші випробування. Манікюр чудово доповнить ієрогліф «Користь», оскільки він допоможе студентці використовувати свої знання в майбутній роботі.

3. Кожному учневі потрібна підтримка – будь це вступ до вищого навчального закладу або здача сесії. Для підтримки чудово підійде пейзаж з сонцем, що сходить і горою. Таке зображення на нігтях послужить надзвичайно потужною опорою, а також буде сприяти виникненню впевненості, яка завжди необхідна при вивченні будь-якої науки. Цей дизайн нігтів слід прикрасити ієрогліфом «Гора».

4. Для поліпшення освіти також прекрасно підійде дизайн на нігтях із зображенням дівчини з посудиною. Такий дизайн не випадковий, оскільки посудину є символом накопичення знань, а також стрімку засвоюваність необхідних навчальних предметів. А якщо цю посудину зобразити в руках дівчини, то тоді це буде символізувати формування бази даних, систематизацію знань. У цьому дизайні ієрогліф «Дуже добре» спрацює на відмінний результат.

Приклади дизайну нігтів для здоров'я

1. Дуже популярний символ в даоської міфології – це журавлі. Два журавля малюються дивляться вгору. «Дивитися вгору» по-китайськи вимовляється так само, як і слово «довголіття». Тому такий дизайн нігтів є побажання довголіття. Для того щоб підсилити ефект рекомендують до малюнка додати ієрогліф «Довголіття».

2. Для гарного настрою і швидкого одужання рекомендують зображати на нігтях виноградні грона. У цьому дизайні ієрогліф довголіття повинен бути округлої форми з додаванням орнаменту в нижній частині, що додасть ефективності зображенню.

3. Одним з захисних символів у фен-шуйе є панда. Це зображення на нігтях захищає здоров'я, а також позначає поліпшення настрою, потужну силу, приплив енергії. Більш ефективною розпис стане, якщо до неї додати зображення бамбука і ієрогліф «Бамбук».

4. Останнім часом досить актуально зображення віяла на нігтях. Така художній розпис в східному стилі на нігтях допоможе привнести атмосферу захисту, рівноваги, спокою, підтримки в усі моменти життя, в яких за останній час з'являлися проблеми. Такий нейл-арт поліпшить і загальне самопочуття. Композицію рекомендують прикрашати ієрогліфом «Віяло».

Створити такі художні розписи в східному стилі Вам допоможе широка палітра декоративних лаків для нігтів від всесвітньо відомих брендів Peggy Sage (Франція), Masters Colors ( Франція), OPI (США).

І пам'ятайте, що створювати дизайн нігтів по Фен-Шуй потрібно в позитивному настрої – і тоді результат Ваших робіт швидко принесе свої плоди.

Дивитися всі статті
 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!