L'Eau Boisée - нестримна міць і чарівний шик від Guerlain (Герлен)


У лютому 2012 року французький парфумерний будинок Guerlain (Герлен) презентував новий Фланкер свого знаменитого чоловічого аромату колекції Guerlain Homme. Новинка отримала назву L'Eau Bois é e.

Творцем аромату став відомий парфумер Thierry Wasser (Тьєррі Вассер). Він в усіх відношеннях проявив свій унікальний талант «парфумера-першовідкривача ароматних композицій».

Thierry Wasser в пошуках ексклюзивних пахучих інгредієнтів для парфуму L ’ Eau Bois é e відвідав південну Індію. Там він був підкорений шикарним деревним ароматом абсолютно нового виду ветівера, произраставшего на високогір'ї в околицях міста Coimbatore (Коїмбатур). В результаті коімбатурскій ветивер став основною домінантою ароматної композиції Guerlain Homme L`Eau Boisee. ця різновид ветівера вже був відома на Гаїті і острові Ява, але в Індії його виявили вперше.

В новий парфум L ’ Eau Boisee коімбатурскій ветивер розкриває всю свою нестримну міць і свій чарівний шик. Багатий і багатогранний ветивер постає в новому ароматі у всьому перевагу, надаючи йому унікальний, пронизаний свіжістю і благородний характер.

В різних ароматах колекції Guerlain Homme сполучною нотою завжди служив неповторний акорд мохіто, який завжди був оригінальною усіма впізнаваною ольфактівной печаткою. Показуючи то свої димчасті відтінки, то цитрусові і свіжіші межі, екстракт мохіто утворює в кожному парфум вишукані поєднання з іншими компонентами, просочуючи їх ароматними нюансами.

Зливаючись з перенасиченим цитрусовими нотками мохіто, коімбатурскій ветивер на першій стадії розвитку аромату проявляє незвичайну свіжість. На всіх етапах розкриття композиції відчувається його потужний і багатий аромат, який підкреслюється нотами рома, герані і м'яти, і потім переплітається з білим мускусом.

Щоб відобразити індійське походження парфуму Guerlain Homme L`Eau Boisee флакон був увінчаний дерев'яною текстурированной кришечкою з ясена, виростають в екологічно чистих європейських лісах.

Упаковка парфуму L`Eau Boisee має більш лаконічний дизайн, що підкреслює контраст тепла шоколадного кольору і морозної білизни, що символізує джерела натхнення ароматної композиції.

Новий парфум L ’ Eau Boisee від Guerlain представлений у флаконах об'ємом 80 мл в концентрації Eau de Toilette (Туалетна вода).


Дивитися всі статті
 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!