Guerlain

Показати ще
Останні відгуки про Guerlain

Історія торгової марки Guerlain була закладена на початку XIX століття, коли Pierre-Francois Pascal Guerlain заснував невелику парфумерну фірму на вулиці Ріволі в Парижі в 1828 році, і через 24 роки відбулося доленосна подія: Pierre-Francois Pascal Guerlain, натхнений витонченістю і красою імператриці Євгенії в день весілля з Наполеоном III, презентував їй одеколон «Імперіал» ( «Eau de cologne Imperiale»). Флакон цього парфуму був кришталевим з позолоченими рельєфами бджіл - символом будинку Наполеона. Імператриця була полонена витонченим ароматом цього одеколону і тому винагородила Guerlain титулом парфумера двору Його Величності, а сам Наполеон III дав дозвіл використовувати позолочених бджілок в оздобленні інших флаконів. Так бджілка стала символом та Будинку Guerlain.

З того часу Guerlain випускав унікальні парфуми для легендарних людей епохи. Їх замовляли письменник Бальзак і велика актриса Сара Бернар, багато королівських дворів, такі як Його Величності Англії, Австрії, Іспанії, Румунії, царської Росії.

Компанією Guerlain довгий час керували справжні професіонали. Как з часом була створена косметика Guerlain класу «люкс», яка проходить багатоступеневу перевірку на наявність шкідливих складових і алергенність, для того щоб жінки були впевнені в нешкідливості і безпеці засобів.

Косметика Будинки Guerlain містить всі види засобів по догляду за шкірою і тілом, декоративну і антивікову косметику.

Косметика Guerlain завжди була популярною як в минулому, так і в сьогоденні. 

В XXI столітті компанія Guerlain, яка чотири покоління була в руках одного прізвища, впевнено завойовує місце в першій трійці найпопулярніших компаній з виробництва парфумерно-косметичної продукції. Будинок Guerlain і далі випускає класичну продукцію та нові косметичні лінії і парфуми, які призначені для того, щоб приносити радість жіночим сердцям.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua