Нібито крихітні діаманти, переливаються і виблискують всіма барвами веселки чудові стрази в святковому манікюрі. Хоч стрази мають штучне походження, вони все одно завойовують увагу величезної кількості прихильниць і відкривають безліч нових можливостей для майстра нігтьового дизайну.
Ще в середньовіччя були відомі імітації скляних кристалів. У той період стрази виглядали, як оброблені частинки гірського кришталю. Однак в XVIII столітті австрійський ювелір Georg Strass (Георг Штрасс) створив скло з високим вмістом свинцю, в результаті чого вийшли кращі й міцніші стрази. Так ці «дорогоцінні» камінчики стали відрізнятися від своїх попередників як хімічним складом, так і неймовірним сяйвом. Власне, за рахунок кольоровий гри світла на всіх гранях стрази почали використовувати при створенні біжутерії, яка імітує діаманти.
Кмітливий ювелір спочатку не розповідав про походження своїх унікальних творів і досить тривалий період зберігав все в найсуворішому секреті, продовжуючи видавати свої винайдені коштовності за справжні. Якраз тому стрази стали називати фальшивими діамантами.
В XIX столітті австрієць Daniel Swarovski (Даніель Сваровскі) винайшов перший у всьому світі шліфувальний електричний верстат для більш чіткої огранки дорогоцінних каменів і гірського кришталю. Такий винахід дало йому можливість поставити на потік виробничий процес створення прославлених страз і інших ювелірних виробів. Чуття і смак Сваровські дозволило імітації стати на один рівень з оригіналами, а його ім'я перетворилося в відомий світовий бренд.
На сьогоднішній день популярність страз стала зростати у зв'язку зі стрімким розвитком даної індустрії. У різних країнах виробники досягли великих успіхів, намагаючись розширити свій асортимент продукції. Для того щоб зберегти прозорість кристалів, тепер використовуються спеціальні технології. Також існують непрозорі стрази, які мають ефект металу і незвичайні світлові відблиски. А стрази зі особливим покриттям забезпечують багатобарвні відблиски на гранях. Для створення продукції з недорогоцінних матеріалів застосовують різноманітні сплави металів, різні сорти кольорового та прозорого скла, кераміки, пластмаси, дерева та ін.
Оригінальну біжутерію , яку створюють популярні компанії, знамениті діячі мистецтва і кутюр'є іноді цінуються набагато дорожче, ніж вироби, створені з дорогоцінних металів і каменів. А носити біжутерію, яка створена майстром спеціально за ексклюзивним замовленням, навіть стало хорошим тоном.
Як і інші декоративні прикраси, стрази досить широко використовуються в нігтьовому дизайні. Вражають і заворожують забарвлення і форми стразів: плоскі, конусні, ромби, зірочки, кола, півмісяці, сердечка ... Сьогодні дуже рідко обходиться манікюр. Блискучі кристали здатні зробити манікюр більш елегантним і вишуканим.
Проте є невеличкий технологічний секрет використання страз в нейл-дизайні. Пластикові стрази слід прикріплювати на краплю прозорого лаку, скляні – на спеціальний клей. Щоб перенести блискучі кристали на ніготь необхідно використовувати вологу маникюрную паличку або пінцет.
Для інкрустації стразами штучній поверхні нігтя, майстра з манікюру використовують кристали конусоподібної форми. Їх слід прикріплювати за допомогою електромашинки і спеціальних фрез, якими висвердлюється поглиблення в нігті з урахуванням розміру страз, а потім туди ставиться крапелька клею і притискається страза.
При покритті готового манікюру закрепителем лаку стрази можуть втратити частину світловідбиваючої здатності, саме тому кристали рекомендується інкрустувати вже в самому кінці.
Безперечно, різноманітність і кількість забарвлень і форм блискучих страз надихнуть Вас на створення власних шедеврів, а наші приклади дизайнів допоможуть Вам у цьому.
Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.
Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.
Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.
Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.
Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.
Знижка 3% за реєстрацію на сайті.
Знижки в залежності від суми замовлення:
5% на замовлення від 5000 грн
7% на замовлення від 7000 грн
Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.