Мускус – це один з найзагадковіших компонентів в парфумерної промисловості, він нарівні з амброю зараховується до розряду парфумерної класики. Саме слово «мускус» має походження від латинського слова «muscus», а це слово в латинь прийшло з санскриту, де воно позначало «яєчко» або «мошонка». Що ж все-таки таке мускус? Мускус - це пахучий продукт, який може мати походження як тварина, також і рослинне або синтетичне. Мускус в парфумерії використовується для освіти ароматних композицій - він прекрасно фіксує і облагороджує аромати.
Тваринний мускус - це речовина, яка виділяється з мускусних залоз окремих ссавців тварин, причому це тільки лише самці. Мускус виділяють кабарги, олені, хохуля, вівцебики і ін. Мускус в природних умовах виконує роль хімічного сигналу, використовуваного тваринами для мітки території, а також для притягнення осіб протилежної статі, також використовується мускус для змащення вовни. Мускус виглядає як зерниста в'язка маса буро-коричневого забарвлення з характерним ароматом.
Спочатку мускус набували з мускусних залоз кабарги – це невеликий олень, що живе в гірських лісах Тибету, Гімалаїв, Кореї, Східної Сибіру і Сахаліну. Для того щоб отримати мускус, доводилося тварин вбивати. Для придбання 1 кілограма мускусу вбивали близько 30-50 оленів. Збереглася цікава запис Афанасія Нікітіна, відомого російського мандрівника, про те, як отримували мускус: «У оленів домашніх ріжуть пупки - в них мускус народиться, а дикі олені пупки кидають по полю і по лісі, але аромат вони втрачають, та й мускус той несвіжий буває».
Аж до 1979 року використовувався цей жорстокий спосіб видобутку мускусу. У наш час Конвенція з міжнародної торгівлі вимираючими видами флори і фауни (CITES) оберігає кабаргів як зникаючий і рідкісний вид тварин. Також кабарги внесені до Міжнародної Червоної книги. На сьогоднішній день обмежений промисел кабаргів. Проте, вихід з цієї ситуації для парфумерної промисловості досить швидко знайшовся. Є тварині мускусу альтернатива - синтетичний мускус і рослинного походження.
Є більш людський спосіб придбання мускусу - з рослин. Він є в коренях Анжеліки, насінні амбретти, насінні гібіскуса, коренях аптечного дягелю, частинах рослини гальбанума і окремих інших рослинах.
Ще набагато простіше спосіб придбання мускусу – це синтетичний. Ароматом мускусу розташовують багато різної будови синтетичні речовини, в тому числі окремі макроциклічні оксалактони і лактони, нітро-мускуси (мускус-ксилол, мускус амбровий, мускус-кетон), деякі заміщені Інду і тетрагідронафталіни (наприклад, галаксолід, версалід, фантолід). Але деякі види синтетичного мускусу заборонені до використання через їх токсичності. Також вони притягли увагу екологів в результаті погану здатність до розкладання біологічного.
Перед тим як застосовувати мускус для освіти парфумерних композицій, його за особливою технологією обробляють. Мускус втрачає в ході обробки все швидко випаровуються продукти і набуває запах більш благородний. У парфумерії мускус застосовується для фіксації ароматів. Мускус робить аромати більш теплими і чуттєвими. парфумери підмітили, що аромат парфумів залежить від походження мускусу: синтетичне, рослинне або тварина. Якщо синтетичний мускус ввести до складу духів замість тваринного, який застосовувався раніше, то змінитися аромат парфумів. Раніше віддавалася перевага тварині мускусу. На сьогоднішній день тваринний мускус – це дорогий і рідкісний інгредієнт, його використовують для створення дорогих парфумів прославлені парфумерні бренди.
1. Жіночі парфуми – Cabotine Aquarelle від Gres, Miracle від Lancome, Blugirl Jus de Fleurs від Blumarine, Enchanted Bloom від Ghost.
2. Чоловічі парфуми – Emporio Red White For Him від Giorgio Armani, Homme від Angel Schlesser, Sport Ice For Men від Burberry, Vision від Jaguar.
Звичайно ж, мускус є в легендарних парфумах Iles D'or і Gardenia від Molinard, Chanel №5 від Chanel.
Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.
Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.
Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 2500 грн.
Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.
Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.
Знижка 3% за реєстрацію на сайті.
Знижки в залежності від суми замовлення:
5% на замовлення від 5000 грн
7% на замовлення від 7000 грн
Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.