Lancome

Показати ще
Останні відгуки про Lancome

Lancome (Ланком) створив Арман Птіжан Ланком, який народився 39 1886 року в містечку Сен-Лу-сюр-Семуз у Франції. Спочатку молодий Арман працював зі своїми братами на компанію, що займається перевезенням товару в європейські країни. Але Армана призвали на службу, так як починалася Перша Світова. Потім його відкликали, запропонувавши місце посередника між Південною Америкою і Францією. Він повинен був переконати їх співпрацювати в загальній війні, що йому і вдалося в1917 році. Так Чилі і Бразилія об'єдналася проти спільного ворога.

Після закінчення війни Арман приступає до роботи в Coty, косметичній компанії, прославленої в усій Франції. Його вчителем був ніхто інший як - Франсуа Коті, якого охрестили «Носом Франції». Арман Ланком запам'ятав на все життя найважливіші повчання вчителя.

1 лютого 1935 році Арман Ланком створює компанію Lancome. Вже через 10 днів після створення запрацювала фабрика, відкрилися офіси, а влітку в тому ж році відкрився перший магазин Lancome. Спочатку, щоб кожен парфум був розлитий в неперевершений флакон, було прийнято рішення запросити художника Жоржа Делома, який також колись працював в Coty. Так Арман творив незабутні парфуми, а Жорж розливав їх в особливі креативні флакони.

Точно важко сказати, що мало більше визнання: флакони, які зовнішнім виглядом порушували найчудовіші почуття, або аромати в них, які далеко за земні межі несли думки. Все ж поєднання цих двох частинок за півроку рознеслися в тридцяти країнах по всьому світу.

Через рік Арман Ланком спільно з професором Мединські  випускають перший в світі крем для шкіри, виготовлений на основі вітамінів і білка. Цей крем мав властивості загоювати висип, опіки і укуси комах і прославив Lancome з приголомшливої ​​швидкістю.

Логотип для Lancome був вигаданий в 1940 році, їм стала троянда - символ ніжності, жіночності та краси. Компанію Lancome в 1960 році вже впізнавали в більш ніж 100 країнах світу. А в 1961 Арман Ланком передав управління компанією синові Арман-Марселю.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua