Biomed

Показати ще
Останні відгуки про Biomed

Biomed logoBiomed Hairtherapy (Біомед) - італійська марка, яка виробляє професійну косметику по догляду за шкірою голови і волоссям класу LUX. Засоби Biomed Hairtherapy створені для комплексного вирішення всіх існуючих проблем волосся і шкіри голови: випадіння волосся, пошкодженого і сухого волосся, ослабленого волосся, жирної шкіри голови, лупи, шкідливого впливу сонячних променів, втрати яскравості і кольору фарбованого волосся, порушення структури і пересушування волосся під час укладання.

Починаючи з кінця 70-х років минулого століття, вчені Туринського Університету та лабораторії концерну SOCO працювали над створенням унікальних препаратів для лікування шкіри голови і волосся. Плодом досліджень стало створення професійної лікувальної лінії косметики по догляду за волоссям та шкірою голови - Biomed Hairtherapy.

Багаторічний досвід швейцарських і італійських вчених дав можливість створити унікальні засоби зі збалансованим складом вітамінів, мікроелементів, які дозволяють відновити як структуру волосся, так і поліпшити стан волосяного фолікула. Не дивно, що багато засобів лінії Biomed Hairtherapy - це об'єкт наукових дисертацій в області останніх досягнень біохімії.

Для створення засобів Biomed Hairtherapy застосовуються підібрані ретельно екстракти рослин, які відповідають за клітинний метаболізм, клітинне жилення і клітинне дихання. Всі інгредієнти, які входять до складу препаратів, були вирощені в екологічно чистих районах на півночі Італії. При їх вирощуванні не використовувалися хімікати і добрива, і ні один засіб не пройшло перевірку на тваринах. Вся косметика Biomed Hairtherapy пройшла дерматологічний контроль. Склади і формули препаратів гарантують тривалий і ефективний результат, що доводиться проведеними дослідженнями. Так, наприклад, через 60-т днів використання комплексу проти випадіння волосся - 90% з протестованих зафіксували зменшення випадання волосся на 40%, а після використання комплексу для стимуляції росту волосся - 90% протестованих зафіксували підвищення росту волосся на 50%.

Carlo Ferrero (Карло Ферреро), власник концерну SOCO, знаменитий італійський ювелір, особисто брав участь в розробці упаковки для серії Biomed Hairtherapy. Як професіонал у своїй справі він упевнений - дорогоцінний зміст має мати гідну оправу. Поряд з привабливим дизайном косметики Biomed Hairtherapy, маестро втілив в реальність також ще одну примітну ідею - сплетіння ниток шовку на внутрішній стороні флакона. Таке сплетіння створює незвичайний захисний шар, який забезпечує найкращу збереження вмісту, і зберігає унікальну формулу косметичних препаратів Biomed Hairtherapy. Методи лікування сформовані на індивідуальному підборі комплексної програми, що надає можливість домагатися найбільшої ефективності і відповідати запитам найвимогливіших клієнтів.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua