Calvin Klein

Показати ще
Останні відгуки про Calvin Klein

Calvin Klein (Келвін Кляйн) - легендарний американський дизайнер. Народився 19 листопада 1942 року в Нью-Йорку в родині власника невеликого продовольчого магазину.
З раннього дитинства Келвін цікавиться малюванням і шиттям. Прикладом для нього стають мама і бабуся, які вчать його шити на швейній машині і прищеплюють хороший смак, відвідуючи з ним своїх кравців і магазини готового одягу.

Calvin Klein закінчив школу мистецтв і в 1962 році Нью-йоркський Технологічний інститут моди. Наступні 6 років він працює підмайстром у різних дизайнерів, малює портрети і створює своє портфоліо.

У 1968 році разом з Баррі Шварцем Келвін засновує компанію Calvin Klein, Ltd., де Баррі - фінансова складова, а Келвін - генератор ідей.

Почавши роботу з пошиття чоловічого одягу, Кляйн переходить до дизайну одягу для жінок. У 70-х дизайнер адаптував чоловічий костюм для жіночої моди, а в 1973 він стає наймолодшим дизайнером, який отримав престижну премію "Коті" за витончений і бездоганно пошитий одяг. У 1978 році Calvin Klein створює перші дизайнерські джинси і переводить їх з повсякденного одягу в розряд моднодного і стильного одягу для розкутої молоді.

На додаток до одягу, в 1983 році Calvin Klein розробляє ряд парфумів, особливістю яких є наявність пари - до будь-якого аромату з жіночої колекції на додаток випускається чоловічий парфум з аналогічною назвою.

Calvin Klein знає потреби сучасних жителів мегаполісів, тому робить ставку на сексуальність, оригінальність і неповторний стиль. Парфумерна лінія компанії перш за все спрямована на те, щоб жінка відчувала себе розкуто, підкреслюючи її неповторність. Calvin Klein має широкий асортимент ультрасучасних парфумів. Компанія кожен сезон радує своїх шанувальників новинками. Calvin Klein - аромати справжніх лідерів, які здатні на час забутися і повністю присвятити себе об'єкту пристрасті.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua