Габі Агьен (Gaby Aghion) і Жак Ленуар (Jacques Lenuar) відкрили в 1952 році будинок моди Chloe. Про виникнення назви Будинку моди Chloe є багато версій: одні вважають, що воно виникло від імені грецької богині родючості і землеробства, а інші, що Габі, сприймаючи своє ім'я неблагозвучним, дала назвою бренду ім'я своєї подруги Chloe de Brjumeton. У повоєнні роки одяг в основному шили на замовлення. Тези "Ready-to-wear" і "Pret-a-porter" вигадала саме Габі Агьен, перетворивши готовий одяг на рядову звичайне поняття для сучасної людини.

Перший показ Chloe пройшов в 1956 році в Cafe de Flore, зібравши при цьому безліч талановитих модельєрів, які стали першозасновник руху Le Style.
Перший парфум Chloe був створений в 1973 році. В цьому ж році був відкритий бутик на вулиці Rue du Faubourg-Saint-Honore, де і сьогодні розташований головний офіс Будинку Chloe.
У 70-80-і роки, в період підйому і розквіту Будинку Chloe, головним дизайнером був Карл Лагерфельд. А вже в 1995 році дизайнером стала молода і переповнена амбіціями Стелла Маккартні, яка перетворила стиль Chloe, додавши в нього неперевершені нотки динамічності, сміливості і сексуальності.

Шанувальники Chloe звикли до змін стилю бренду через часту зміну провідних дизайнерів. Вони радіють постійним здивуванням в продукції, які підносить їм Будинок Chloe. Така ж репутація Chloe підтримується і в парфумах. Аромати бренду дарують легке відчуття щастя і радості, свободи, схоже на подих весни. Парфуми Chloe підходять витонченим, життєрадісним, молодим, іронічним жінкам. Відмінною особливістю ароматів є ніжний запах, який підходить, як і для романтичних зустрічей, так і для повсякденного життя. На даний момент парфуми Chloe одні з найзнаменитіших у світі.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Chloe

Показати ще
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!