Christian Dior

Показати ще
Останні відгуки про Christian Dior

Christian Dior (Крістіан Діор) народився в 1905 році в маленькому нормандському місті Гранвиль, на березі Ла-Маншу. Уже в ранньому дитинстві Крістіана приваблювало мистецтво. А в 1911 році його сім'я переїжджає в Париж.

Крістіан, разом зі своїм другом Жаном, в кінці 20-x років, відкривають арт-галерею, в якій виставлялися роботи Пікассо, Матісса, Дерена. Але через смерть матері і банкрутство батька Крістіан закрив галерею і став заробляти на життя своїми малюнками. Талант Крістіана помітили і стали друкувати його малюнки в модних французьких журналах. Через деякий час він вирішив направити всі свої зусилля в світ моди. У 1942 році Крістіан заснував парфумерну лабораторію, яка згодом стала великою компанією Christian Dior Perfume.

Відкриття Будинку Dior відбулося в 1946 році на авеню Монтень, в Парижі. Через рік Christian Dior створює першу колекцію одягу, яка змінила весь світ моди і придбала назву New Look. З того часу Christian Dior став відноситися до світової еліти моди.
Незабаром Крістіан Діор відкриває компанію «Парфуми Dior». Її філософія розкривається у фразі самого Діора: «Досить відкрити флакон, щоб виникли всі мої сукні, а кожна жінка, яку я одягаю, залишала за собою цілий шлейф бажань. Парфуми - необхідне доповнення особистості жінки, це завершальний акорд для сукні, це троянда, якою Ланкре підписував свої картини». Вишуканий фірмовий стиль ароматів Dior - це білий і чорний кольори, метал і скло. Парфуми Dior чуттєві, стійкі, відверто жіночні і розкішні.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua