Dolce & Gabbana

Показати ще
Останні відгуки про Dolce & Gabbana

Компанія Dolce & Gabbana (Дольче і Габанна) була заснована відомими дизайнерами в 1982 році. Їх спільна робота почалася з відкриття спільної студії. Домініко Дольче народився в 1958 році в Палермо і працював підмайстром кравця. Стефано Габбана народився в 1963 році в Мілані і працював художником-графіком. Їх спільна колекція була представлена ​​в шоу «Real Woman» в 1986 році. Після цього в 1989 році вони створили колекцію білизни та купальників і в 1990 році колекцію для чоловіків. Домініко Дольче і Стефано Габбана вносять в кожну свою колекцію частинку живописного і полум'яного середземноморського стилю життя.

Dolce & Gabbana - це бренд класу люкс з оригінальним і неповторним стилем, які засновані на невимушеності. Цей бренд постійно в русі, крокує в ногу з часом, але в той же час йому вдається зберігати свій впізнаваний стиль.

У 1992 році з'явилися перші парфуми Dolce & Gabbana. Парфуми Dolce & Gabbana - стабільний знак якості, високого стилю і елегантності. Щорічно знаменитий світовий бренд тішить нас новинками, які миттєво стають бестселерами парфумерного ринку. Всі парфуми Dolce & Gabbana мають чаруючий аромат і чудову стійкість і підійдуть тим людям, які віддають перевагу брати від життя все, що можливо, насолоджуватися ним до останньої крапельки і нічого не відсувати на завтра.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua