Jean D'Arcel

Показати ще
Останні відгуки про Jean D'Arcel

Jean D'ArcelКосметика Jean D'Arcel (Жан ДАрсель) впливає за принципом мікрочіпа, який зчитує інформацію про стан шкіри, що дає можливість визначити майбутні проблеми і ліквідувати їх ще на ранній стадії. При цьому активно діють власне ті властивості препарату, які потрібні для постраждалих ділянок шкіри.

Активні компоненти Jean D'Arcel - це вітаміни, мінерали, амінокислоти, мікроелементи, коензим Q10, колаген, фітогормони, гіалуронова кислота, активні регенерирующие і зволожуючі комплекси.
Унікальність бренду не лише тільки в найвищій якості природної сировини, але і в широкій гамі компонентів, таких як олії і екстракти рослин, екстракти водоростей і планктону, раковини устриць, морський мул, перлова крихта і мікронізований кораловий пил.

Компанія Jean D'Arcel була створена в Парижі в 1960 році. Базою для створення косметики було обрано екологічно чистий район в околицях Баден-Бадена в Німеччині, який прославлений своїми унікальними цілющими водами.

У 1978 році косметична компанія Jean D'Arcel придбала заслужену популярність споживачів і фахівців у багатьох країн світу. І лише тільки в 2005 році продукція компанії Jean D'Arcel з'явилася на Україні.

Родзинкою косметичного бренду Jean D'Arcel є патронаж всесвітньо прославленої компанії Heel, гігантського виробника комплексних гомеопатичних препаратів, які робляться за особливою гомеопатичної технології і містять невеликі дози компонентів лише натурального походження. Найважливіші пріоритети компанії - це ефективність, якість і безпеку засобів. Це має відношення як до вироблених лікарських препаратів, так і до лікувальної косметики. Доказом тому є присутність сертифіката GMP (Good Manufacturing Practices), який свідчить про те, що продукція зроблена в абсолютній відповідності з міжнародними вимогами у фармацевтичній промисловості.

Принцип Jean D'Arcel - застосування природних екологічно чистих інгредієнтів. Вибір віддається еталонним варіантам завдяки широкій географії сировинних джерел. Нові методики і технології, велика наукова база, скрупульозні лабораторні дослідження і безперервний пошук свіжих ідей дають можливість творити воістину шедеври косметики. Щороку косметична лінія Jean D'Arcel поповнюється високоефективними інноваційними новинками, виробництво і рецептура яких відповідають тенденціям нинішнього парфюмерно-косметичного ринку.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua