Lanvin

Показати ще
Останні відгуки про Lanvin

Засновниця марки Lanvin (Ланвин) Jeanne Lanvin народилася в бідній родині. З раннього дитинства на її тендітні плечі лягла турбота за десятьма молодшими сестрами і братами. Тринадцятирічна дівчинка днем ​​працювала посильною у модисток, а вечорами няньчила малят. Незмінна бідність і голод, які супроводжували родину Lanvin, незважаючи на матеріальну допомогу заможного покровителя, а також величезне бажання Жанни вислизнути з лап бідності, змусило її працювати в майстерні Fedix, яка виготовляла капелюшки. У 18 років дівчина вже славно справлялася із замовленнями і їй відкрилася дорога в Барселону. Там досить швидко Жанні вдалося отримати коло постійних клієнток, так як в той час капелюшки були невід'ємною частиною гардеробу жінок. Капелюшки Ланвін виділялися красивим дизайном і якісним кроєм. Набувши великий капітал, Жанна повернулася до рідного Парижу і там взяла в оренду під свій магазин дві кімнати. Так, в 1890 році, на знаменитій вулиці Сент-Онор, постав капелюшний бутик Jeanne Lanvin.

В подальшому Lanvin придумала розподіляти жіночу одяг за віком. Жанна створює персональний стиль дівчинки-підлітка, на противагу від широко відомої схеми - шити дитяче плаття як справжню копію дорослого.

У 1909 році Будинок Lanvin увійшов в Syndicat de la Couture.
Пристрасть Жанни до робіт Боттічеллі, імпресіоністів і вітражів окрилила її на створення романтичної колекції. У 1913 році вона створює легкі й повітряні довжиною по щиколотку сукні від Lanvin.

У 1922 рік народився символ Lanvin - картинка, створена художником Полем Ірібом. На ній була зображена Жанна і її дочка Маргарита в атласних сукнях і відомих «ланвіновскіх» капелюшках - уособлення зворушливої любові між дочкою і матір'ю.

1926 року запущена чоловіча лінія Lanvin. Згодом Жанна стала прославлена ​​як дизайнер, яка шила одяг для всієї родини. У 1927 році з'являється перший аромат від Lanvin - d'Arpege, навіяний грою Маргарити на фортепіано.

Після смерті засновниці Будинки Jeanne Lanvin в 1946 році управління компанією перейшло до її дочки, яка на той час уже стала принцесою Марі-Бланш.
З 90-х років косметичний гігант L'Oreal почав поступово викуповувати акції компанії, внаслідок чого в 1996 році всі акції перейшли до L'Oreal. За цей час дизайнерами будинку були Georgio Armani, ex-Versace Ocimar Versolato, Claude Montana.

Група інвесторів на чолі з тайванською «баронесою» ЗМІ - Shaw-Lan Wang в серпні 2001 року прийняла правління Будинком Lanvin. Креативним директором став дизайнер ізраїльського походження - Alber Elbaz.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua