Марі Аделанд Ньєлі - дочка шевця, яку світ знає під ім'ям Ніна Річчі, народилася в місті Турин в Італії в 1883 році. Її батько переїхав з родиною з Турину в Монте-Карло в надії придбати клієнток серед світських дам, які відпочивали на Лазурному березі. В 12 років в 1895 році залишившись без батька, Марі почала власний шлях до вершини слави. З юних років дівчинка мріяла шити модні речі. Мрія, не без зусиль, починає реалізовуватися - Марі влаштовується ученицею в швейну майстерню і робить перші кроки до майбутньої спеціальності: чарівні капелюшки її власного дизайну йдуть нарозхват у місцевих модниць. У 14 років вона разом зі старшою сестрою і матір'ю працює в галантерейному магазині, а вечорами продовжує навчатися швейному майстерності.

Незадовго Марі відшукує роботу в модному будинку, в якому новачкам дозволяли пришивати ґудзики, прасувати речі і бігати «на посилках»; пройшовши через все це, вона змогла б стати молодшою ​​модисткою, а потім - середньої і, нарешті, через багато років, - першою. Сотні дівчат йшли з цього мінорного шляху, але Марі не загубилася в їх натовпі. До 18 років вона знайшла місце першої модистки, а ще через кілька років взяла на роботу кравчинь, які шили одяг за її особистими ескізами. Моделі майбутньої мадам Річчі в 1905 році зацікавили великі паризькі будинки мод, і їй почали надходити замовлення.

Одного разу на автобусній зупинці Марі Ньєлі побачив квіткар Луї Річчі - так вона обернулася в Ніну Річчі. Але їх шлюб був нещастливим, і Ніна незабаром залишилася одна з маленьким сином Робертом на руках.

В 20-х роках ХХ століття Ніна Річчі влаштовується в Будинок Раффін, через 10 років стає його співвласницею. Але коли їй було 49 Будинок закрили. Вона не переживала з цього приводу, так як мріяла про спокій і була задоволена життям. Проте, син Ніни Роберт вмовив її створити власний Будинок моди. І так на будинку номер 20 по вулиці Капуцинів в 1932 році з'явилася вивіска: Nina Ricci, з відкриттям, якого до мадам Річчі прийшло не лише тільки статус, але і світове визнання. Ательє Ніни Річчі завдяки Роберту перетворилося в імперію, яка охопила 130 країн. Комерційне чуття Ніни вивело сімейну компанію в перші лінії французьких виробників одягу. А Роберт Річчі успішно поєднував в собі риси підприємця і художника. Він вирішив доповнити образ жінки від Nina Ricci відповідним парфумом. Роберт Річчі оточив себе парфумерами, і так в 1946 році з'явився перший аромат Nina Ricci. Миттєвий успіх цього парфуму надихнув фірму, і через два роки постали аромати, визнання яких перейшло межі Франції.

На сьогоднішній день ім'я Nina Ricci невіддільне як від моделей одягу, так і від парфумерії модного будинку.

Імперія Nina Ricci зараз виробляє одяг, вироби зі шкіри, годинники, аксесуари, ювелірні вироби і багато іншого. Компанія має свій власний центром під Парижем. Одн єдиний підрозділ забезпечує своїми парфумами весь світ. З автоматики там лише тільки лінія для розливу парфумів у флакончики, все інше виготовляється вручну. Кожен окремий флакончик запечатується шкірою ягняти..

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Nina Ricci

Показати ще
Останні відгуки про Nina Ricci
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!