Джордж Шеффер в 1981 році, основоположник і президент компанії, купив маленьку і нерентабельнe компанію, яка виробляла і реалізовувала матеріали для стоматологічних кабінетів. Так як колись для нарощування нігтів застосовували той же матеріал, що і в стоматології, то найчастіше до нього приходили замовлення від майстрів з салонів краси. Такі нігті не були якісними: матеріал був недостатньо пластичним і дуже жорстким. Але клієнти раділи і цьому, особливо якщо враховувати, що колись для створення красивих нігтів застосовувалися шматочки кіноплівки або папір. Але Джордж розумів - майбутнього у таких матеріалів немає. Так він прийняв рішення запросити хіміка для освіти формули акрилу, яка стала б краще для натуральних нігтів. Так і виникала історія компанії OPI (ОПіАй), яка через чверть століття обернулася в лідера нігтьової індустрії. Частина OPI на ринку матеріалів для нігтів становить понад 50%. Компанія має величезну мережу дистриб'юторів в 95 країнах світу.

Секрет OPI, цілком ймовірно, не тільки лише у відмінній діловій хватці Джорджа Шеффера, але і в його непідробній пристрасті до мандрів і до культури інших держав. Справа в тому, що щорічно OPI створює колекції лаків, цілком і без залишку присвячених одній якійсь країні. Так колекція лаків перетворюється в унікальний путівник, в якому кожен відтінок прагне показати етнічний колорит місцевості, а кожне найменування - це ключ до осмислення кольору. На нігтях можна освоїти такі держави як Греція, Великобританія, Австралія, Японія, Мексика, Росія. Ось, наприклад, в Австралійської колекції сезону весна / літо 2007 року найменування лаку Розпечений до червоного "Ayres Rock", коментар до якого «Священний орієнтир в гарячій червоної пустелі». Айрес Рок - це священна гора, одна з найбільш мальовничих місць, яка прославилася в усьому світі через феєричної зміни фарб: її забарвлення змінюється від яскраво-червоного на заході до темно-коричневого на сході. Лак зобразив одну мить цієї феєрії, але в залежності від освітлення його тон також змінюється. Коментарі складаються для кожного лаку від OPI.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

OPI

Показати ще
Останні відгуки про OPI
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!