Salvador Dali

Показати ще
Останні відгуки про Salvador Dali

Аромати Salvador Dali - це не простий збіг імен, це - твір великого художника, на якbq він підписався ще за життя. Парфумерія Salvador Dali стала улюбленим жінками популярним брендом у всьому світі.

Сальвадора Далі знають всі. Цей геніальний художник-сюрреаліст відомий у всьому світі - навіть у суспільстві, слабо долученому до мистецтва. Але мало хто знає про твори Сальвадора Далі на ниві парфумерії.
Сальвадор Далі в 1982 році прийняв пропозицію від Жан-П'єра Гріворі про співпрацю, в той час ще початківця парфумера. Ім'я великого художника стало ім'ям торгової марки з виробництва парфумерії, і вже в 1983 році світ побачив перший аромат Salvador Dali.

Композиція аромату була розроблена Гріворі, а флакон створив особисто Сальвадор Далі. Це єдиний парфум, флакон для якого був створений за життя художника. Обмежений випуск парфумів (5 000 флаконів) з автографом самого Сальвадора Далі був розкуплений з неймовірною швидкістю, маючи ціну при цьому по 20 тис франків за флакон. Парфуми Salvador Dali були створені на основі улюблених квітів художника і його дружини Гали - троянди і жасмину.

Сальвадор Далі помер у 1989 році, але компанія Salvador Dali продовжила свою діяльність. Жан-П'єр Гриволь став співпрацювати з Gala-Salvador Dali Foundation, якою управляє Гала Далі.

Аромати Salvador Dali стали відомими. Наступні парфуми були натхненні на створення картинами художника "Жінка з головою з троянд", "Король Сонце", "Різдво". Флакони ароматів містять елементи, які були взяті з цих картин.

Потрібно зазначити, що чарівної частиною тіла людини у Сальвадора Далі були губи, які були лейтмотивом маси картин. Тому велика частина флаконів парфумерії Salvador Dali прикрашена красивими жіночими губами. Яскравим прикладом є аромат Ruby Lips, натхненний брошкою "Рубінові губи" і створений на честь 100-річного ювілею художника.

Парфуми торгової марки відповідають думці про картинах художника. Аромати покликані показати емоції, відтворені на картинах Сальвадора Далі. Крапля пристрасті, трохи божевілля і оригінальність - суть ароматів від Salvador Dali.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: Кур'єром Нової Пошти, 40 грн.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!