Назва компанії Shiseido (Шісейдо) з'явилася від цитати з класичного китайського літературного твору - Книги Змін "І-цзин", яка вважається джерелом думки Сходу: "Прекрасні чесноти землі; в них початок всього сущого". Ця цитата вже більше століття залишається філософією і орієнтиром для Shiseido.

Засновник компанії Shiseido Арінобу Фукахара, який був головним аптекарем військово-морського госпіталю, в 1872 році відкрив "Аптеку Фукухара Shiseido" - першу приватну аптеку європейського типу в Японії. Безрецептурний і рецептурний відділи в аптеці були поділені, що було нововведенням для Японії. Це було першим кроком у створенні сьогоднішнього бренду Shiseido. Арінобу, завдяки особистій передбачливості, зміг створити цілу серію продуктів, які були безумовною новинкою на японському ринку.
Shiseido перша в Японії випустила зубну пасту Фукухара. У той період основна маса японців використовувала зубний порошок, і тому паста стала революційною розробкою, яка привернула увагу великої громадськості.

Лосьйон для шкіри Eudermine від Shiseido став першим в Японії лосьйоном, розробленим на основі наукової формули. Він і сьогодні випускається і залишається дуже популярним. Це свідчить про значний рівень досліджень вже з перших років існування бренду.

Нова косметична продукція Shiseido користувалася популярністю у вищих шарах японського суспільства.
Син Арінобу Фукухара Сіндзо - бізнесмен, художник - плекав велику пристрасть до краси. Він вніс зміни в напрямок головної діяльності компанії зі створення лікарських засобів на виробництво косметичної продукції.

У 1932 році з'явився крем deLuxe, який свідчив про орієнтацію компанії на створення престижної продукції.

В даний час Shiseido - світовий лідер наукових досліджень, унікальна якість продуктів якого оцінена по достоїнству висококваліфікованим журі на щорічних преміях, які проводилися міжнародними найбільшими виданнями.

Shiseido заснувала Академію Краси, Мистецтва і Моди, яка втілила в життя спеціалізовані розробки і дослідження, розробляє техніки макіяжу і методи більш ефективного застосування продукції, з огляду на персональні особливості людини.

Компанія Shiseido прийняла рішення співпрацювати з відомим творцем ароматів Сержем Лютеном, щоб зміцнити імідж міжнародної компанії. Shiseido в Парижі відкрила салон Les Salons due Palais Royal Shiseido в знаменитому Пале-Рояль, який є центром інформації про аромати Shiseido.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Shiseido

Показати ще
Останні відгуки про Shiseido
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!