Acqua di Parma (Аква ді Парма) вже майже сторіччя є однією з лідируючих торгових марок на ринку елітної косметичної продукції. Історія легендарного будинку почалася в досить невеликій парфумернійї майстерні недалеко від міста Парми, який в епоху Верді вважали цитаделлю вишуканості, а потім, завдяки прославленому твору Стендаля, він став всесвітнім символом романтизму.

Зародження Будинку Acqua di Parma в 1916 році почалося зі створення легендарного аромату Colonia. З того часу він став емблемою будинку і ідеально відображає цінності торгової марки. Аромат Colonia - це втілення квінтесенції характерного італійцям вміння жити, їх гострої уваги до найменших деталей, полум'яної любові до краси. Він є сучасною інтерпретацією шику.

Потім будинок Acqua di Parma випустив кілька колекцій таких, як Colonia Assoluta, Colonia Essenza, Le Nobili, Collezione Barbiere, Blu Mediterraneo, Home Fragrance і Tournee Collection.
Перебуваючи в безперервному пошуку досконалості, Acqua di Parma випускає серію засобів для елітних готелів мережі Hotel Line, шикарні палаци якої розташовані в усьому світі. А в 2008 році Acqua di Parma, завдяки Blu Mediterraneo SPA, відкрила двері в світ елітних SPA-салонів.
Абсолютно вся продукція торгової марки виробляється вручну в Італії в найкращих парфумерних лабораторіях. Секрети виробництва продукції Acqua di Parma передаються з одного покоління в інше. А для їх створення використовується тільки сировина найкращої якості.

Через політику культурного меценатства будинок Acqua di Parma рухає ідеї вишуканого італійського стилю. Так, Будинок став спонсором Maserati, кубка Perini Navi і гонок Mille Miglia, які проходять на наймальовничіших італійських трасах.
Будинок Acqua di Parma - це символ італійської розкоші і вишуканості. Він відноситься до елітних торгових марок. Продукція Acqua di Parma реалізується в 36 країнах світу.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Acqua di Parma

Показати ще
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!