Algoane (Альгоан) - лінія СПА косметики, що належить найбільшій французькій лабораторії Science et Mer, яка має свій науково-дослідний підрозділ, а також співпрацює з найбільшим Центром Франції з морського дослідженню моря Université de Bretagne Occidentale (Університет Західної Бретані). Лабораторія Science et Mer - це безперечний світовий лідер в сфері виробництва водоростей, легенда таласотерапії, постачальник косметичної продукції для 90% французьких Центрів Талассо.

Лабораторія Science et Mer розташована в унікальному заповідному місці в провінції Бретань уздовж берега Атлантичного океану - на морі Іруази, яке ЮНЕСКО назвало біосферним резервом нашої планети. Якість водоростей, які добуваються в цьому місці, всесвітньо визнана.

В основі косметичних засобів Algoane лежать СПА-рецепти, розроблені завдяки 20-річному наукового досвіду, і відкриття вчених - високий концентрат молекул, що виробляється водоростями Атлантичного океану в екстремальних умовах, під палючим сонцем в період відпливу.

При виробництві косметики Algoane використовуються виключно щойновидобуті водорості у високій концентрації. При розробці формул косметики Algoane крім бурих водоростей використовують і блакитні мікроводорості, рідкісні види червоних водоростей, планктон, діатомеї, а також запатентовані інноваційні комплекси - Osmosealgue® (найпотужніший 24-годинний зволожувач і регулятор водного балансу клітини шкіри) і Algue Repair® (комплекс для повноцінного омолодження шкіри).

Algoane - це найширший спектр високо-ефективних засобів для догляду за шкірою, як для професійного, так і домашнього використання. Косметика Algoane створена на основі океанічних водоростей, морської води, морських грязей та інших морських продуктів, які дарують нашій шкірі енергію, красу і бажане здоров'я, результат впливу яких вже видно після першого використання!

Програми Algoane універсальні, оскільки їх можна застосовувати і в великому курортному СПА, і в невеликому кабінеті, з душем і без душа; незалежно і разом з гідро- і фізіотерапевтичними процедурами.
Водоростеві обгортання Algoane представлені як в традиційному вигляді (пластифікуючі маски, мікронізовані водорості), так і в більш сучасному вигляді - воски та гелі.

Вчені лабораторії Science et Mer при розробці косметичних засобів Algoane врахували і сучасний принцип СПА-процедур - косметика Algoane працює не тільки на фізіологічному рівні, а й впливає на чуттєву сферу.

SPA-косметика Algoane - це частинка величезного океану у Вашій ванній кімнаті: з сіллю, водоростями і морською піною. Процедури Algoane - це не тільки здоров'я тіла, а й радість і чудовий настрій.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Algoane

Показати ще
Останні відгуки про Algoane
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!