Annick Goutal (Аннік Гуталь) - французький бренд селективної парфумерії. Ім'я Annick Goutal стало особливо популярним в Європі, Америці та Великобританії, завдяки своїм високоякісним і складним ароматам.
Засновниця торгової марки Аннік Гуталь в парфумерну індустрію прийшла досить пізно. Виявивши у себе з раннього дитинства музичний талант, вона стала серйозно захоплюватися грою на фортепіано, в чому досягла великих успіхів. Коли Аннік брала участь в якості піаністки в багатьох світських заходах, її помітив фотограф журналу Vogue і за її красу і виразну зовнішність запросив на працювати моделлю.

Життя Аннік перевернуло знайомство з парфумером будинку Robertet Анрі Сорсаном (Henri Sorsana). Це знайомство запалило пристрасть до створення ароматних композицій. У 1977 році Аннік залишила музичну і модельну кар'єру і з головою поринула у вивчення інгредієнтів парфумерії і відточування набутих навичок і умінь.

Початком історії торгової марки Annick Goutal послужило відкриття першого парфумерного магазину на знаменитій паризькій вулиці Rue de Bellechasse. Першими парфумами молодого бренду були квітково-альдегідний аромат Folavril (1980 року), цитрусовий аромат Eau d'Hadrien (1981года, який був перевиданий у 2007 році) і квітковий аромат Passion (1983 року).

Спочатку бізнес йшов не зовсім гладко, оскільки у Аннік був відсутній досвід в управлінні комерційними справами. Але підтримка друзів, співробітників по модельному бізнесу, а також журналістів сприяла просуванню ароматів Annick Goutal і в результаті стала трампліном до загального визнання бренду.

За кілька років сформувалося коло відданих покупців і шанувальників, які полюбили аромати Annick Goutal. бізнес розширювався не тільки виходом нових парфумів, а й відкриттям нових магазинів у Франції. Проте, лише після приєднання в середині 80-х років до компанії Taittinger Group у бренду Annick Goutal вийшло всерйоз заявити про себе на парфумерному ринку світу. У 1986 році Annick Goutal удостоїли Європейської Нагороди за найвищу якість - European Award for Excellence.
Аннік всі свої аромати створювала через когось або для когось. Наприклад, аромат Passion присвячений першому чоловіку, чарівний аромат Grand Amour - другому чоловіку, аромат Eau de Camille - створений для дочки, а Eau de Charlotte - створений для падчерки.

Annick Goutal в 1999 році померла, будучи всього лише в 53 річному віці. З того часу її дочка Camille Goutal (Каміль Гуталь) продовжила сімейний бізнес. Вона разом з відомим парфумером Isabelle Doyen (Ізабель Дойен) створює нові аромати, які гідні бренду Annick Goutal.

На сьогоднішній день торгова марка Annick Goutal представлена ​​майже сорока ароматами, парфумерією для дому та косметичною лінією, декількома шикарними магазинами в Парижі, а також тисячами торгових точок у всьому світі і своїми парфумерними традиціями, які вироблені за тридцять років існування.

Annick Goutal - чудовий образ по-справжньому французького парфуму, якому характерні яскрава індивідуальність і неперевершений впізнаваний стиль.
Ароматні композиції Annick Goutal відрізняються елегантними та вишуканими флакончиками з золотими бантиками, які визнані творами мистецтв в США.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Annick Goutal

Показати ще
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!