Attiranceс- краса, подарована природою

Філософія та історія марки Attirance (Аттіранс) - це повернення до традиції виготовлення найвищої якості парфумерії та косметики майстрами Франції 18-го століття. Захоплення від французької культури надихнуло засновника компанії Attirance Атіса Ліепіньшменя на створення косметики, філософія якої полягає в природності, яка приносить можливість насолоджуватися гармонійним способом життя і народжує прагнення до душевного і фізичного комфорту.

Компанія Attirance виготовляє натуральну косметику, яка гармонує з чудовою красою Провансу. Ця косметика створюється з натуральних компонентів, вона дає кожному можливість знайти свій шлях до істинної краси. Компанія Attirance пропонує не тільки натуральну косметику, а й моду на аристократизм, вишуканий смак, піднесений стиль життя ...

Працюючи в умовах глобалізації, компанія Attirance вносить свою частку в просування по шляху високої етики і височини людства. Користуючись цією чудовою продукцією, Ви надихнетесь на те, щоб бути більш вимогливим по відношенню культурі догляду за своїм тілом, оскільки здоров'я тіла - це передумова душевного здоров'я.

Компанія Attirance створює натуральні косметичні засоби з частинок самої природи, які несуть гармонію і справжню красу в життя людей. Ту красу, у якої не має віку, яка настільки вічна, наскільки її вічною створила природа. Kосметіка покликана дарувати насолоду - насолоду догляду за собою, і це справжне art de vivre - "мистецтво жити". Косметичні засоби Attirance дозволяють приєднатися до подорожі назустріч природі, дарують красу, свіжість і магію ароматів, забезпечують ніжний і дбайливий догляд.

Косметика Attirance - це не тільки косметично-банна лінія, це яскраві емоції і своєрідні інтерпретації відомих нам давно засобів гігієни; це високоякісні натуральні інгредієнти, які допоможуть кожному відчути насолоду цією продукцією.

Косметика Attirance успішно реалізується в таких країнах, як Білорусія, Росія, Румунія, Німеччина, Швейцарія, Франція та ін. І вже успішно підкорює серця українських покупців.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Attirance

Показати ще
Останні відгуки про Attirance
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!