By Kilian (Бай Кіліан) - один з наймолодших парфумерних Будинків в Європі. Недавня поява цієї торгової марки не пройшло повз увагу. Будинок By Kilian тріумфував в світі елітної парфумерії. Колекція цього бренду за дуже короткий термін заслужила і визнання і жінок, і чоловіків, які знаються на приголомшливих ароматах. Парфумерні творіння By Kilian схожі на прекрасне полотно, виконане з ніжного і легкого шовку, на якому золотистими нитками вишиті дивовижні історії.

Ароматні композиції By Kilian огортаючо ніжні, романтичні і повітряні, чарівні і чуттєві, важкі і пристрасні. Це унікальні аромати, які створені не для масового споживача, а для тих людей, хто прекрасно розуміє, що таке парфумерія. Справжня парфумерія ...

А творцем бренду By Kilian став Kilian Hennessy (Кіліан Хеннесі) - онук всім відомого Hennessy, якого знають не тільки в Європі, а й за її межами. Кіліан тривалий час обіймав посаду виконавчого директора в L'Oréal. До того ж, він прославився своїми творами в Будинку Alexander McQueen, де і почав мріяти про свій особистий парфумерний бренд. Кіліану хотілося, щоб аромати не тільки підкреслювали бездоганність жінок і чоловіків, а й стали їх сутністю, їх одягом, їх другою шкірою.

Мрії та оригінальні ідеї Киліана стали реальністю в 2007 році - вони вилилися в торгову марку By Kilian. Головною родзинкою цього бренду стала винятковість кожної ароматної композиції. І це насправді так: аналогічної комбінації просто неможливо знайти.
Аромати By Kilian - це справжній витвір парфумерного мистецтва, не просто ж вони зараховуються до нішевої парфумерії. Композиції будуються на основі класичних традицій формування ароматів, і кожна з них досконально продумується парфумерами до дрібниць. Кожна ароматна композиція By Kilian створюється парфумерами вручну з найцінніших компонентів.

Образ кожного аромату бренду - це натуральність, легкість і безпосередність. Що стосується упаковки ароматів, то і тут простежується стиль Kilian: невичурний простий дизайн з оксамитовим обрамленням упаковки.
Виняткова особливість парфумів By Kilian - це можливість багаторазового використання флакончика, причому до кожному флакончику можна придбати «картриджі» з усілякими ефірними відтінками. Кіліан і на цьому не зупинився: будь-який аромат можна купити на розлив. До того ж, був створений «бочонок» для самостійного створення ароматної композиції, що допомагає наблизити людину до чогось чудового і загадкового, оскільки поява нового аромату здається справжнім дивом.

Над створенням чудових ароматів By Kilian працює як особисто сам Кіліан Хеннесі, так і інші генії парфумерного світу. Наприклад, над ароматом Rose Oud, який викликав справжній фурор в 2010 році, працювала сама Calice Asancheyev-Becker (Каліс Азанчеев-Беккер).

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

By Kilian

Показати ще
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!