Будинок Charriol (Шарріоль) був заснований в 1983 році в Женеві, в Швейцарії, найталановитішим дизайнером Філіпом Шарріолем. Charriol - всесвітньо відомий бренд люкс-класу, основним напрямком якого є швейцарські годинники, елегантна біжутерія і аксесуари. Хоча Філіп Шарріоль родом з країни моди Франції, але заснував він свою компанію в Швейцарії, оскільки саме там кращі традиції мистецтва створення годинників і там живуть найкращі майстри-виробники годинників.

Власник і засновник Дому Charriol Філіп Шарріоль з моменту створення зробив обіцяючу удачу ставку на екстравагантність і модернізовану розкіш. Цінитель і пристрасний шанувальник мистецтва, Шарріоль черпав своє натхнення з кельтської культури.Звідти він взяв ідею металевих старовинних прикрас, злегка модифікував її і зробив візитною карткою Будинку Charriol: мотив з крученої сталевої нитки присутній в дизайні ювелірних прикрас і годинників. Логотип бренду також є стилізовану букву «С», яка є початковою літерою імені Charriol. Ця буква по дизайну нагадує давнє намисто кельтів «торквес».

Компанія Charriol на сьогоднішній день належить до рідкісних Будинків, які є абсолютно самостійними і сімейними організаціями.
На святкуванні 25-річного ювілею Будинку Charriol, його засновник Філіп Шарріоль вирішив запустити парфумерну лінію у співпраці з прославленою на міжнародному ринку парфумерії французькою компанією Cofinluxe. Філіп любить приїздити у рідні краї (Прованс). Він там черпає натхнення і енергію, а також наповнюється незабутніми ароматами і чудовими відчуттями, що в подальшому проявляється в майстерному поєднанні мелодії ароматів, які залишають легкий і тонкий слід як вітер.

Перша лінія шикарних чоловічих і жіночих ароматів була створена в дусі філософії Charriol. Ці аромати відображають золоту середину між достатком і чистотою, сучасністю і традицією, пристрастю і чуттєвістю.
Парфуми від Charriol розкішні, впізнавані і неповторні. Аромати Charriol відповідають найвищим стандартам якості і бездоганності, також як і всі творіння прославленого Будинку.

Стиль Charriol - це гармонійне поєднання сучасних тенденцій і класичних традицій, як гармонія достатку і помірності.

Девіз Charriol - мистецтво жити особливо!

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Charriol

Показати ще
Останні відгуки про Charriol
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!