Costume National (Костюм Національ) - відомий бренд італійського одягу, який був заснований в 1986 році дизайнером Енніо Капаза (Ennio Capasa). Бренд був названий на честь французької книжки про форменний одяг. Бренд Costume National в перший рік існування голосно заявив про себе мінімалістичною колекцією одягу для жінок. Цей крок для Costume National став не просто успішним, він показав, що Енніо Капаза має свій неповторний стиль: глибокий, витончений, часом суворий, часом сексуальний. Costume National досить швидко набув популярності серед прихильників миру моди і став флагманом стилю «вуличний кутюр» - розкутого, сміливого і одночасно шикарного.

У 2002 році Costume National створив власну парфумерну лінію, яка уособлює передовий дизайн, витонченість і елегантність. Енніо Капаза цим проектом присвятив 2 роки роботи і в результаті запропонував абсолютно нову концепцію селективних ароматів з акцентом на якість інгредієнтів. У цій парфумерної лінії прискіпливо аналізувалося все - від композиції і змісту аромату до дизайну флакона та виключної форми. Творцем перших чотирьох парфумів Costume National був прославлений парфумер Лоран Брюер (Laurent Bruyere), якого в подальшому підмінив Домінік Ропіон.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Costume National

Показати ще
Останні відгуки про Costume National
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!