Creed (Крід) - елітний парфумерний бренд створений Джеймсом Генрі Крід в Лондоні. Згодом Creed став французьким брендом. Джеймс Крід привозив зі східних країн різноманітні есенції і ароматичні смоли для створення парфумів і в підсумку пропонував всім охочим їх купити. В ті часи жіноча і чоловіча парфумерія були одним цільним запахом. Проводити експерименти з ароматами було не прийнято. Джеймс вирішив створити новий аромат, після чого виникла елітна парфумерія Creed, яка припала до душі всьому світу, особливо знатним вельможам.

Всі чоловіки прізвища Крід присвячували себе парфумерії протягом 240 років і випустили понад 200 ароматів. Щорічно торговий дім Creed випускає нові парфуми. В основі концепції нової лінії Creed лежить ідея поєднання традиційної парфумерії із застосуванням невеликої кількості незвичайних компонентів з класичними запахами Creed.

Парфюмери компанії використовують в парфумах не менше 80% натуральної сировини, що робить початкові ноти тривалими. Використання дорогих вихідних матеріалів - це розкіш, яку може собі дозволити компанія Creed. Собівартість ароматів Creed в десять разів вище, ніж у найпопулярніших парфумерних компаніях, що, як магніт, притягує клієнтів.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Creed

Показати ще
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!