Davidoff

Показати ще
Останні відгуки про Davidoff
 • Davidoff Echo - Туалетна вода Davidoff Echo - Туалетна вода
  • Если честно сказать туалетная вода довидофф это крутой лосьон после бритья, я покраснел мере его так использу, очень холодный…
 • Davidoff Zino Davidoff - Туалетна вода Davidoff Zino Davidoff - Туалетна вода
  • С 1986 года упаковка претерпела некий ре-дизайн (в 1994-м), поэтому оба варианта правильны. Если Вы закажете, то приедет парфюм,…

Davidoff (Давидофф) - відомий у всьому світі швейцарський бренд, який тривалий час випускав тютюнову продукцію. У 1985-му році компанія Davidoff прийняла рішення розширити свій асортимент, створивши парфумерну лінію.

Перші парфуми Zino від Davidoff користувалися великим попитом і вийшли на міжнародний парфумерний ринок. Але істинний успіх до компанії прийшов зі створенням парфуму Cool Water в 1991 році. На створення цих парфумів від Davidoff надихнула вода - першоджерело всього живого, що приносить сили і енергію. Cool Water - перший парфум відкриває нову лінію прохолодних океанічних ароматів.

З часом парфумерна лінія Davidoff стала стрімко розвиватися, випускаючи оригінальні і якісні парфуми, туалетні води, парфумовані води для жінок і чоловіків.На сьогоднішній день Davidoff випускає понад 40 напрямків аромату, які розробляють парфумери Nathalie Lоrsоn , Antoine Lіе, Рiеrre Wargnye, Aureliеn Guichаrd, Francоise Cаron, Philippе Bousseton, Beаtrice Piquet, Jeаn Jacques, Alаin Astоri, Frаncis Kurkdjiаn.

Аромати Davidoff - істинний шедевр для успішних, впевнених в собі і своїй чарівності жінок і чоловіків, що живуть в гармонії з собою і навколишнім світом, які прагнуть вперед, назустріч невідомості, для яких немає перешкод.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua