Deborah

Показати ще
Останні відгуки про Deborah
Deborah

Deborah (Дебора) - це сучасна назва відомої компанії D & D. У Парижі в 1902 році два юних бізнесмена у фармацевтичній промисловості, брати Бонетті, придбали патент медичної компанії Diadermina. По закінченні Першої світової війни, компанія в італійському місті Мілані відкрила відділення. У 30-х роках ХХ століття компанія першою серед світових виробників почала промисловий випуск лікувально-косметичної продукції. Першим продуктом був гіпоалергенний крем Diadermina, який мав величезний успіх і був названий "кремом краси".

Компанія має столітню історію, але тільки лише в 60-х роках почався її розквіт, як виробника нових ліній косметичних засобів і основного представника косметичного бізнесу Італії.

У 1962 році була випущена нова лінія Deborah. Засоби цієї лінії мали такий успіх на ринку, що до назви компанії додалася друга буква "D" від Deborah, утворивши, отже, назва D & D. У 70-80-х роках D & D прийняла стратегію для нового великого розвитку в майбутньому, просуваючи італійську декоративну косметику. Компанія стала спонсором конкурсів краси "Міс Італія", що відкрило можливості для розширення асортименту декоративної косметики засобами для створення професійного макіяжу для подіуму і кіно. Така стратегія привела до колосального комерційному успіху в кінці 80-х років. А в 2002 році компанія вирішила взяти ім'я своєї найуспішнішою торгової марки і тому стала іменуватися Deborah group.

І сьогодні стратегія компанії базується на двох головних принципах. Перший принцип - дотримання високої якості, яке відповідає європейським стандартам ЄС, але з урахуванням новітніх тенденцій в макіяжі та моді. Другий принцип - розвиток абсолютно нових видів засобів, які відповідають дійсним потребам жінок, а також їх доступність і широке поширення. В результаті такої стратегії Deborah знайшла сім мільйонів покупців тільки в Італії, а також присутність продукції на всіх ринках Європи.

На сьогоднішній день Deborah group - велика італійська косметична компанія з товарообігом понад 70 млн $.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1000 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1000 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua