Etiaxil (Етіаксіл) - високоякісні та ефективні антиперспіранти, які випускає датська компанія Riemann A/S, яка реалізує свою продукцію в Європі, США, Мексиці, Канаді, Сінгапурі, Лівані, Туреччині, Малайзії, Південный Африці, а тепер і в Україні.
Компанія Riemann A / S була заснована в 1979 році Claus Riemann (Клаусом Ріманом) і вже 35 років займається розробкою і розповсюдженням спеціалізованих якісних продуктів для догляду за шкірою під брендами Etiaxil і Perspirex. Основні принципи компанії Riemann A/S - етика і сумлінність у відношенні до постачальників, дистриб'юторів і споживачів. Корпоративна культура Riemann A / S ставить продукцію в центр уваги. Саме тому антиперспіранти Riemann A / S дійсно ефективно працюють, а не створюють видимість.

Антиперспіранти Etiaxil згідно з міжнародною класифікацією відноситься до класу «екстра-ефективних». Вони широко відомі як в європейських країнах, так і в усьому світі. Антиперспіранти Etiaxil - це надійний засіб від звичайного (помірного і середнього) і підвищеного потовиділення.

Антиперспіранти Etiaxil можна використовувати при будь-якому типі шкіри. Вони підходять для всіх вікових категорій. Антиперспіранти Etiaxil однаково ефективні і для жінок, і для чоловіків. Etiaxil можна поєднувати з будь-якими парфумами і дезодоруючими продуктами.
Якість і ефективність антиперспірантів Etiaxil підтверджені незалежними клінічними дослідженнями провідних міжнародних та європейських науково-дослідних інститутів. Антиперспіранти Etiaxil схвалений до застосування у всіх країнах Євросоюзу, а також на міжнародних ринках.

Антиперспіранти Etiaxil реалізуються через світові мережі супермаркетів, аптечні мережі та інтернет-магазини парфумерії, косметики та лікарських продуктів.
Філософія засобыв компанії Riemann A / S - це безпека, ефективність, якість і комфорт для кожної людини в його суспільному і професійному житті. Використання антиперспірантів Etiaxil в залежності від особливостей індивідуальних процесів потовиділення - це запорука комфортного психологічного стану людини в різних сферах його життя і підтримання особистої гігієни.

Антиперспірант Etiaxil - гарантований тривалий захист від поту і неприємного запаху.

З антиперспірантом Etiaxil Ви відчуєте, що значить таке жити з комфортом!

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Etiaxil

Показати ще
Останні відгуки про Etiaxil
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!